MENU

Specific CID Digestive Support 12kg pes

Kompletné diétne krmivo pre psov s ochorením tráviaceho traktu ako sú chronické hnačky, vracanie a plynatosť. Ďalej pre pacientov s exokrinné pankreatickou insuficienciou a zápaly hrubého čreva.

EAN: 5701170110845 ID: 27175

Cena: €75,44
Dostupnosť: Skladom (3ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.1.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 170 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

indikácie

Akútne a chronické ochorenie tráviaceho traktu spojené s hnačkami, vracaním a / alebo plynatosťou.
Exokrinné pankreatické nedostatočnosti (EPI).
Malabsorpcia, maldigescia.
Bakteriálne prerastanie v tenkom čreve (SIBO).
Zápal hrubého čreva (kolitída).
Rekonvalescencie.

Vlastnosti a charakteristika krmiva Obsah veľmi ľahko stráviteľných živín kompenzuje zníženú aktivitu enzýmov v čreve a zaisťuje dostatočné vstrebávanie živín. Táto diéta je preto ideálny pre pacientov s ochorením tráviaceho traktu ako sú akútne a chronické hnačky, vracanie a / alebo plynatosť. Vysoké množstvo minerálnych látok a vitamínov rozpustných v tukoch zabezpečuje dostatočnú saturáciu organizmu týmito látkami pri znížených absorpčných schopnostiach tenkého čreva. Zvýšený obsah elektrolytov kompenzuje ich nadmerné straty pri hnačkách a zvracanie.

Obsahuje β-1,3 / 1,6 - glukány z kvasníc, ktoré majú schopnosť väzby na receptory bielych krviniek a tým aktivujú imunitný systém a podporujú imunitnú odpoveď. Diéta obsahuje sušené vajcia, bohatá na vaječné imunoglobulíny. Imunoglobulíny sa môžu v črevnom trakte nadväzovať na špecifické baktérie, vírusy a prvoky. Bráni tak ich adhéziu na stenu čreva, poškodenie klkov a vzniku hnačky. Ďalej diéta obsahuje mannán-oligosacharidy (MOS). MOS na seba môžu viazať patogénne baktérie, a tým pôsobí preventívne proti ich naviazanie na črevnú stenu. MOS tiež podporujú lokálne imunitu tráviaceho traktu.

Psyllium je rozpustná, bobtnajúci vláknina, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať niekoľkonásobné množstvo tekutiny. Má priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu a ochranu črevnej sliznice.

Extrakt z juky znižuje tvorbu zapáchajúcich plynov a zápach stolice.

Doplňujúce informácie

Nízky obsah vlákniny v SPECIFIC ™ CID Digestive Support zaručuje vysokú stráviteľnosť a optimálne vstrebávanie živín.
SPECIFIC ™ CID Digestive Support obsahuje zeolit, ktorý v tráviacom trakte absorbuje toxické splodiny.
SPECIFIC ™ CID Digestive Support obsahuje fermentovateľnou vlákninu (FOS a repnú dužinu), ktorá podporuje rast prospešných črevných baktérií dôležitých pre zdravie tráviaceho traktu.
SPECIFIC ™ CID Digestive Support je kompletná, vyvážená diéta, ktorá spĺňa nutričné ​​požiadavky rastúcich a dospelých psov. Diéta je teda vhodná aj pre šteňatá.
Pre výživu pacientov s ochorením tráviaceho traktu je odporúčané rozdeliť celkovú kŕmnu dávku SPECIFIC ™ CID Digestive Support na 3 - 5 porcií za deň.
Exokrinnej pankreatické insuficiencie sa prejavuje silne zníženou sekréciou pankreatických tráviacich enzýmov. Nestrávené krmivo postupuje ďalej tráviacim traktom, čo vedie k vzniku hnačky, plynatosť a k bakteriálnemu prerastaniu. Diéta SPECIFIC ™ CID Digestive Support je ľahko stráviteľná a preto ideálne pre pacientov s exokrinné pankreatickou insuficienciou. Aj napriek tomu je odporúčané podávať krmivo spolu s preparátmi pankreatických enzýmov.
Obsah živín Podrobnejšia analýza zloženia je uvedená v sekcii špecifickí - Technické informácie

zloženie

Ryža, vajcia (aj ako zdroj imunoglobulínov), biela rybia múčka, kukuričný škrob, minerálne látky (vrátane zeolitu), živočíšny tuk, cukor, hydrolyzovaný bravčový proteín, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, psyllium, kvasnice (zdroj β-1, 3 / 1,6glukanů a mannán-oligosacharidov), repná dreň, metionín, fruktooligosacharidy, extrakt z juky, slnečnicový olej.

Antioxidant: Additiva schválená EC: BHA, BHT a propyl-galát.

Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch

Individuálne denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita apod .. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť