MENU

Specific COD Omega Plus Support 2kg pes

Specific COD je diétne krmivo pre psov určené na podporu funkcií kože v prípade atopiou, problémoch kože a srsti. Ďalej v stavoch vyžadujúcich zvýšený prísun omega 3 mastné kyseliny a zápalových stavoch. Možno použiť ako náhradu štandardného krmiva.

EAN: 5701170111217 ID: 28356

Cena: €16,44
Dostupnosť: Skladom (1ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 11.9.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 37 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Specific COD Omega Plus Support 2kg pes

  • Novinka

Popis

popis
indikácie
Alergická dermatitída vyvolaná atopiou alebo alergiou na blšie uhryznutie.
rekonvalescencia, po chirurgickom výkone, kachexia (súvisiace napr. s rakovinou alebo s ochorením srdca) a anorexia.
Zlyhanie srdca (bez súčasného postihnutie obličiek).
Problémy kože a srsti reagujúce na podaní vyšších hladín zložiek ako sú nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerály dôležité pre správnu funkciu kože.
Imunitne podmienené poruchy a zápalové stavy reagujúce na vysoký prísun omega-3 mastných kyselín ako napr. Astma, kolitída.

Vlastnosti a charakteristika krmivá
Unikátne vysoká hladina omega-3 mastných kyselín EPA A DHA z rybieho oleja a omega-6 mastné kyseliny GLA z brutnákového oleja. Tieto mastné kyseliny ovplyvňujú imunitný systém prostredníctvom zmeny syntézy eikosanoidov v tele. V kontrolovanej dvojito slepej štúdii bolo preukázané, že tieto unikátne vysoké hladiny EPA, DHA a GLA môžu zlepšiť stav kože a srsti u psov s atopiou. astma a kolitída.
SPECIFIC ™ CΩD Plus Support obsahuje beta-glukány a zvýšenú hladinu zinku, selénu, arginínu a omega-3 mastných kyselín. Tieto živiny podporujú správne fungovanie imunitného systému. Beta glukány sa viažu na makrofágy a ovplyvňujú imunitný systém, a tým podporujú imunitnú odpoveď a menia produkciu cytokínov.
Vysoký obsah energie, vysoká koncentrácia esenciálnych živín, vysoká stráviteľnosť a výborná chutnosť podporujú proces rekonvalescencie po ťažkých ochoreniach, chirurgických zákrokoch, poraneniach a obdobiach celkovej telesnej vyčerpanosti. Unikátne vysoká hladina omega 3 - mastných kyselín napomáha v prípadoch kachexia napr. U neoplastických procesov alebo ochorenia srdca. Zvýšené množstvo živín podporujúcich správne fungovanie imunitného systému podporuje imunitnú odpoveď voči infekciám.
Do diéty sú pridané L-karnitín a taurín na podporu správneho fungovania srdcového svalu. stredný obsah sodíka
Koža je veľmi metabolicky aktívne a vyžaduje dostatočný prísun špecifických živín. Zvýšený obsah nenasýtených mastných kyselín, celkového tuku, vitamínov A, E a vitamínov radu B-komplex, bielkovín, zinkku a selénu podporuje zdravú kožu a srsť.

Doplňujúce informácie
SPECIFIC ™ CΩD Omega Plus Support obsahuje bielkoviny vysokej kvality.
SPECIFIC ™ CΩD Omega Plus Support možno využiť ako nutričné ​​podporu psov s neoplázií a s kachexia spôsobenou neoplázií. Vysoký obsah omega-3 nenasýtených mastných kyselín môže obmedziť rast nádorov a pôsobiť preventívne v rozvoji súvisiace kachexia. Pridanej beta glukány môžu napomáhať v procese regresie tumorov. Zvýšený obsah všetkých živín podporuje imunitný systém a zlepšuje kondíciu psov s neoplázií.
Zámena pôvodných mastných kyselín v bunkových membránach za mastné kyseliny z diéty SPECIFIC ™ CΩD Omega Plus Support (EPA, DHA a GLA) trvá určitú dobu. Preto je treba vyčkať až 12 týždňov, než sa dostaví úplný účinok diéty. Zlepšenie stavu je však spravidla viditeľné už po 6-8 týždňoch
Diéta SPECIFIC ™ CΩD Omega Plus je špeciálne balená v ochrannej dusíkovej atmosfére z dôvodu ochrany EPA, DHA a GLA vo výrobku.

zloženie
Pšenica, ryža, vajcia, biela rybia múčka, rybí olej, zemiakový proteín, minerálne látky, živočíšny tuk, kukuričný proteín, hydrolyzovaný bravčový proteín, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, olej z boráku lekárskeho, psyllium, taurín, L-karnitín, arginín, slnečnicový olej.
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát a askorbyl-pamäti.
Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť