MENU

Specific CPD-M Puppy Medium Breed 7kg pes

Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá stredných plemien. SPECIFIC CPD-M Puppy Medium Breed je možné podávať od obdobia odstavenia (5.-6. Týždeň života) do dosiahnutia 80% telesnej hmotnosti dospelého jedinca.

EAN: 5701170111422 ID: 27242

Cena: €40,27
Dostupnosť: Skladom (2ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 22.4.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 91 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

 Vlastnosti a charakteristika krmivá

Zvýšená energetická hodnota, vyšší obsah bielkovín, vitamínov a minerálnych látok zodpovedajúce potrebám rastúcich šteniat stredných plemien a podporujúce správny vývoj ich kostry.
DHA je nenasýtená omega-3 mastná kyselina, ktorá podporuje vývoj mozgu a zraku.
EPA a DHA sú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kĺbov, kože a srsti.
Obsahuje β-1,3 / 1,6 - glukány z kvasníc, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať imunitnú odpoveď organizmu.
Psyllium je rozpustná, bobtnajúci vláknina, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať niekoľkonásobné množstvo vody a má známy priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu.

Doplňujúce informácie
Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá stredných plemien. SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed je možné podávať od obdobia odstavenia (5.-6. Týždeň života) do dosiahnutia 80% telesnej hmotnosti dospelého jedinca. Potom je vhodné postupne prejsť na krmivo SPECIFIC ™ CXD-M Adult Medium Breed / CXW Adult All Breeds.
Počas gravidity a dojčenia sa u súk zvyšujú energetické a živinové požiadavky. Z tohto dôvodu je CPD-M Puppy Medium Breed vhodným krmivom aj pre gravidné a dojčiace feny všetkých plemien.
Je veľmi dôležité pravidelne monitorovať rast šteniat, aby sa predišlo prekrmovaniu.
Energetické a živinové nároky môžu byť zvýšené aj počas rekonvalescencie po operačných zákrokoch, traumách a pri anorexii. CPD-M Puppy Medium Breed je veľmi vhodným krmivom počas takýchto období zvýšených energetických požiadaviek

zloženie
Pšenica, kukuričný proteín, biela rybia múčka, bravčový tuk, ryža, minerálne látky, vajcia, hydrolyzovaný kurací proteín, fermentovaný srvátkový proteín, zemiakový proteín, rybí olej, dextróza, vitamíny a stopové prvky, psyllium, lyzín, metionín, treonín, tryptofán, kvasnice (zdroj β-1,3 / 1,6 - glukánov).
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát.
Neobsahuje syntetické farbivá ani ochucovadlá.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť