MENU

Specific CPD-XL Puppy Large & Giant Breed 12kg pes

Primeraný obsah energie a doplnok l-karnitínu napomáha ľahkému udržiavanie ideálnej telesnej hmotnosti. Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá veľkých a obrích plemien.

EAN: 5701170111620 ID: 27244

Cena: €58,16
Dostupnosť: Skladom (4ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 4.11.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 131 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

 Vlastnosti a charakteristika krmivá

Vyvážená energetická hodnota a obsah bielkovín, vitamínov a minerálnych látok zodpovedá potrebám rastúcich šteniat veľkých a obrích plemien. Obsah EPA a DHA v kombinácii s primeraným obsahom energie a vápnika má priaznivý vplyv na vývoj zdravých kĺbov a kostry a znižuje riziko rastových problémov alebo nadváhy.
DHA je nenasýtená omega-3 mastná kyselina, ktorá podporuje vývoj mozgu a zraku.
EPA a DHA sú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kĺbov, kože a srsti.
Obsahuje β-1,3 / 1,6 - glukány z kvasníc, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať imunitnú odpoveď organizmu.
Psyllium je rozpustná, bobtnajúci vláknina, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať niekoľkonásobné množstvo vody a má známy priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu. V receptúre tohto krmiva sú použité vysoko stráviteľné zložky, ktoré sú špeciálne vybrané tak, aby vyhovovali citlivému tráviacemu traktu veľkých a obrovských plemien psov.

Doplňujúce informácie
Primeraný obsah energie a doplnok L-karnitínu napomáha ľahkému udržiavanie ideálnej telesnej hmotnosti a rastových proporcií šteňaťa.
Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá veľkých a obrích plemien. SPECIFIC ™ CPD-XL Puppy large & Giant Breed je možné podávať od obdobia odstavenia (5.-6. Týždeň života) do dosiahnutia 80% telesnej hmotnosti dospelého jedinca. Potom je vhodné postupne prejsť na krmivo SPECIFIC ™ CXD-XL Adult large & Giant Breed / CXW Adult All Breeds.
Veľkosť granúl je prispôsobená veľkosti šteniat veľkých a obrích plemien tak, aby bolo stimulované žuvanie, predĺžila sa doba príjmu krmiva a predišlo sa hltanie potravy.
Je veľmi dôležité pravidelne monitorovať rast šteniat, aby sa predišlo prekrmovaniu.

Kontraindikácie
SPECIFIC ™ CPD-XL Puppy large & Giant Breed nie je vhodným krmivom pre gravidné a dojčiace suky, pretože má nižší energetický obsah a nižší obsah vápnika, než SPECIFIC ™ CPD-S Puppy Small Breed a SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed. Pre gravidné a dojčiace suky veľkých a obrích plemien je preto odporúča krmivo SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed.
Pre šteňatá s výrazne nižším príjmom energie, než ktorý je uvedený v tabuľke, je odporúčané krmivo špecifickí CPD-M Puppy Medium Breed.

zloženie
Ryža, pšenica, kukuričný proteín, biela rybia múčka, bravčový tuk, kvasnice (zdroj β-1,3 / 1,6 - glukánov), hydrolyzovaný kurací proteín, minerálne látky, rybí olej, vajcia, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, psyllium, lyzín, metionín, treonín, tryptofán a L-karnitín.
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát.
Neobsahuje syntetické farbivá ani ochucovadlá.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť