MENU

Specific CPD-XL Puppy Large & Giant Breed 14kg pes

Šteňatá veľkých a obrích plemien psov.

EAN: 5701170317183 ID: 7463

Cena: €66,45
Dostupnosť: Skladom (2ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 8.2.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 137 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Specific CPD-XL Puppy Large & Giant Breed 14kg pes

odporúčania
Šteňatá veľkých a obrích plemien psov.

Doplňujúce informácie
Primeraný obsah energie a doplnok l-karnitínu napomáha ľahkému udržiavanie ideálnej telesnej hmotnosti.
Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá veľkých a obrích plemien. SPECIFIC ™ CPD-Xl Puppy large & Giant Breed je možné podávať od obdobia odstavenia (5.-6. Týždeň života) do dosiahnutia 80% telesnej hmotnosti dospelého jedinca. Potom je vhodné postupne prejsť na krmivo SPECIFIC ™ CXD-Xl Adult large & Giant Breed / CXW Adult All Breeds.
Veľkosť granúl je prispôsobená veľkosti šteniat veľkých a obrích plemien tak, aby stimulovala aj žuvanie, predĺžila sa doba príjmu krmiva a predišlo sa hltanie potravy.
Je veľmi dôležité pravidelne monitorovať rast šteniat, aby sa predišlo prekrmovaniu.

Kontraindikácie
SPECIFIC ™ CPD-Xl Puppy large & Giant Breed nie je vhodným krmivom pre gravidné a dojčiace suky, pretože má nižší energetický obsah a nižší obsah vápnika, než SPECIFIC ™ CPD-S Puppy Small Breed a SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed. Pre gravidné a dojčiace suky veľkých a obrích plemien je preto odporúča krmivo SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed.
Pre šteňatá s výrazne nižším príjmom energie, než ktorý je uvedený v tabuľke, je odporúčané krmivo špecifickí CPD-M Puppy Medium Breed.

zloženie
Ryža, pšenica, biela rybia múčka, kukuričný proteín, živočíšny tuk, hydrolyzovaný bravčový proteín, kvasnice (zdroj β-1,3 / 1, - glukánov), prášková celulóza, minerálne látky, vajcia, vitamíny a stopové prvky, psyllium, metionín, slnečnicový olej, L-karnitín.
Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát.
Neobsahuje syntetické farbivá ani ochucovadlá. )

Denná kŕmna dávka v gramoch
Príklad: Plemeno ktoré dosahuje v dospelosti hmotnosť 35 kg. Ak je aktuálna hmotnosť šteňaťa 10 kg (nedosahuje 50% hmotnosti dospelého jedinca) - denná kŕmna dávka bude približne 340 g krmiva SPECIFIC ™ CPD-Xl Puppy large & Giant Breed. Ak rovnaké šteňa dosiahne 20 kg (51-100% hmotnosti dospelého jedinca), bude kŕmna dávka činiť približne 430 g na deň.
Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr .: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobie, aktivita a pod. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.
V prípade kedy sú hmotnostné prírastky Štětí v norme, ale šteňa skonzumuje významne menej granúl, než je odporúčané v tabuľke Denné kŕmnej dávky, sa odporúča prejsť na krmivo SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed, šteňacou diétu s vyššou hladinou vápnika.
Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránekNástroj pro hledání nových trhůRecenzia

  • Zákazník
  • +
  • -
  • Popis
  • Palec

Leoš Uhlíř

Doporučuje

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť