MENU

Sudocrem MULTI-EXPERT 60g

Ochranný krém antiseptický pre každodenné použitie.

EAN: 8594056564842 ID: 28594

Cena: €4,26
Dostupnosť: Skladom (11ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.4.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 9 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

popis produktu


Unikátne zloženie ponúkne výbornú starostlivosť pre pokožku celej vašej rodiny. Ak vás trápi citlivá, podráždená, opuchnutá a začervenaná pokožka, stačí naniesť tenkú vrstvu na čistú a suchú pokožku, jemne votrieť a nechať vstrebať. Krém na pokožke v priebehu okamihu vytvorí ochranný film, ktorý ju spoľahlivo chráni pred dráždivými účinkami moču a stolice. Plienkovým zapareninám môžete predísť pravidelným nanášaním krému pri každej výmene plienky. Sudocrem môžete kúpiť v niekoľkých praktických veľkostiach balenia. Bez problémov ho teda môžete mať nielen doma, ale aj so sebou v kočíku, alebo na cestách.


Starostlivosť pre celú rodinu
Jedinečné zloženie obsahujúce ošetrujúce zložky má blahodarný vplyv nielen na pokožku bábätiek, detí, ale aj dospelých. Citlivá, podráždená a začervenaná pokožka vás môže trápiť napríklad pri nepríjemných zapareninách, ekzému či akné. Vyhnite sa však kontaktu s očami a sliznicami.
Starostlivosť pre celú rodinu
Citlivá detská pokožka
Citlivá detská pokožka


Novorodenecká a dojčenská pokožka je o 20-30% tenšie ako u dospelého človeka, navyše nie je dostatočne vyvinutá ochranná tuková vrstva. Kyslý ochranný plášť chýba, čo je príčinou menšie odolnosti. Pokožka navyše v mieste plienok musí odolávať dráždenie močom a stolicou, bez dostatočného prístupu vzduchu.


Ako spoznáte detskú zapareniny?
Pod plienkou, alebo okolo plienky sa môže objaviť zružoveniu, začervenanie, alebo opuch. Pokožka je na dotyk boľavé, teplá a pokrytá škvrnami. Zadoček a horná časť stehienok môže byť červená a vlhká. Zapareniny sa ale tiež môže prejaviť tak, že sa pokožka môže vysušovať, lúpať, alebo byť posiata pľuzgierikmi a hnisavými pupienky.
Ako spoznáte detskú zapareniny?


Najčastejšie obdobie, kedy môže byť bábätko na zapareniny náchylnejšie
Najčastejšie obdobie, kedy môže byť bábätko na zapareniny náchylnejšie


Príčinou je príliš dlhý kontakt mokrej alebo znečistenej plienky s pokožkou dieťaťa, najmä pri hnačke, ktorý môže nastať napríklad v období prerezávania zubov, ochorenia a následnej liečbe antibiotikami, očkovanie, zmene spôsobu kŕmenia, zavedenie pevnej stravy alebo mlieka. Niektoré deti majú všeobecne citlivejšiu pokožku, a práve preto je výskyt zaparenín častejší.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť