MENU

Taste of the Wild Pine Forest 5,6 kg

Zverina, ktorá je dominantou krmiva Pine Forest™, je určená pre gurmánov všetkých plemien a akéhokoľvek veku.

EAN: 0074198614387 ID: 28383

Cena: €38,92
Dostupnosť: Skladom (6ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 24.8.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 79 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Podrobný popis
Psy sme zmenili k obrazu svojmu, ale ich chute zostali rovnaké ako v divokej histórii. Či už máte svalnatého športovca, malého domáceho miláčika v obývačke alebo múdreho priateľa v najlepších rokoch, inštinkty prírody sa občas ozvú a túžba po zveri sa nedá potlačiť. Keď vlk zacíti pach borovicového lesa, okamžite si predstaví kopytá divých jeleňov, ktoré sa preháňajú po čerstvom ihličí. Hbité parohy dokážu vyplašiť každého jeleňa, ale chýbajú im vlčie gény. Zverina je v balení Pine Forest neobvyklým zdrojom bielkovín, ktoré sú dokonale stráviteľné aj pre citlivé žalúdky. Ovocie, zelenina a strukoviny dopĺňajú túto úlohu a robia z tohto balenia komplexnú a vyváženú stravu. Nezameniteľná chuť a vôňa diviny očarí vášho gurmána tak, ako to príroda pôvodne zamýšľala. Váš pes túži loviť vlastnú korisť v bujnom borovicovom lese, tak mu ju dajte.
Zloženie:
Zverina (10 %), jahňacia múčka, cícer (10 %), hrach (10 %), šošovica (10 %), hrachová bielkovina, hrachová múka, vaječný výrobok, repkový olej, tapioka, paradajkové výlisky, múčka z morských rýb, minerálne látky, sušený koreň čakanky, paradajky, čučoriedky, maliny, extrakt z juky schidigera.
Analytické zložky:
Bielkoviny 28,0%, tuk 15,0%, hrubá vláknina 4,5%, hrubý popol 6,9%, vlhkosť 10,0%, omega-6 mastné kyseliny 2,8%, omega-3 mastné kyseliny 0,3%.
Vitamíny:
Vitamín A 10 000 IU/kg, vitamín D 750 IU/kg, vitamín E 150 IU/kg.
Stopové prvky:
Chelát železa a hydrát aminokyselín 60 mg/kg, chelát medi a hydrát aminokyselín 7,0 mg/kg, monohydrát síranu železnatého 60 mg/kg, pentahydrát síranu meďnatého 7,0 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, hydrát chelátu mangánu a aminokyselín 14 mg/kg, oxid mangánatý 14 mg/kg, síran mangánatý 14 mg/kg, hydrát chelátu zinku a aminokyselín 75 mg/kg, síran zinočnatý 75 mg/kg, seleničitan sodný 0,3 mg/kg.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť