MENU

Trovet mačka RID konz. 85g

TROVET RID - Renal insuficiencie Diet for Cats sa odporúča používať pri obličkových ochoreniach a obličkovom zlyhaní. Možno ho tiež odporučiť pri predchádzajúcich pečeňových ochoreniach. Diétne krmivo pre mačky s obličkovými ťažkosťami.

EAN: 8716811001984 ID: 28717

Cena: €0,90
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 21.8.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 2 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

TROVET RID - Renal insuficiencie Diet for Cats sa odporúča používať pri obličkových ochoreniach a obličkovom zlyhaní.
Možno ho tiež odporučiť pri predchádzajúcich pečeňových ochoreniach. Diétne krmivo pre mačky s obličkovými ťažkosťami. Jedná sa o kompletné vybalansované krmivo so zameraním na hladiny živín, ktoré bývajú pri obličkových ochoreniach postihnuté. Hladina bielkovín, fosforu a sodíka sa znižuje, zatiaľ čo vitamín B a D3 sa zvyšuje. Množstvo, kvalita a biologická hodnota bielkovín bola vybraná tak aby spĺňala požiadavky na základné aminokyseliny nevyhnutné pre mačky a zároveň sa pri jej degradácii v organizme minimalizovala možnosť výskytu dusíkatých látok ako medziproduktov. Trovet RID sa môže podávať dlhodobo a zabezpečuje tak dosiahnutie vysokého veku mačiek.

indikácie:
Trovet RID sa odporúča používať na riadenie ochorenia, ktoré vedú k veľkej produkcii vedľajších dusíkatých zlúčenín (napr. Močovina, čpavok). Preto je tiež Trovet RID odporúčaný pri obličkových ochoreniach a obličkovom zlyhaní. Možno ho tiež odporučiť pri predchádzajúcich pečeňových ochoreniach.

Kontraindikácie:
Trovet RID pre mačky nie je určený pre skrmovanie mačiatkam, mladým mačkám, gravidným a dojčiacim mačkám a tiež nie pre psov s chronickým ochorením obličiek.

Zloženie v%:
proteín 20,0 Vápnik 1,0 tuk 16,0 fosfor 0,8 vláknina 1,5 sodík 0,4 karbohydráty 48,5 popolovina 5,0 vlhkosť 9,0 Vitamíny A 20 000 IU, D3 2000 IU, E 100 mg / kg Energetická hodnota 14,7 MJ / kg

použitie:
Trovet RID sa môže podávať suchý alebo namočený vo vode. Kŕmenie viackrát denne sa vrelo odporúča. Je potrebné zabezpečiť dostatok vody na pitie. Pridávať iná krmiva do diéty sa neodporúča. Denný príjem Trovet RID by mal byť približne 25g / kg ž. v. denne. Toto množstvo by malo byť určitým vodítkom, ale v skutočnosti by dávka mala presne zodpovedať skutočnej hmotnosti.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť