MENU

Trovet pes ASD 12,5kg

Trovet pes ASD 12,5kg Diéta pre pacientov so struvitovou urolitiázou.

EAN: 8716811001328 ID: 2298

Cena: €66,16
Dostupnosť: Skladom (4ks)
v stredu u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 11.7.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 136 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Jedná sa o kompletnú stravu s upraveným zložením minerálov, ktorá umožňuje tvorbu kyslého moču so zníženou minerálnou hustotou, čo spôsobuje tvorbu struvitov.

Kŕmna dávka ASD pre psov sa môže podávať dlhodobo, a tak dokáže zabezpečiť, aby dospelí psi dosiahli vysoký vek dospelosti.

Indikácia:
Trovet ASD pre psov je diéta špeciálne odporúčaná na diétny manažment struvitovej urolitiázy. Jeho úlohou je zvýšiť rozpustnosť struvitových kryštálov a zátok zabezpečením kyslosti moču a znížením koncentrácie horčíka a fosfátov v moči. Keďže pH moču môže byť ovplyvnené infekciami močového mechúra, odporúča sa podávať ASD len v prípadoch recidivujúcej cystitídy. Infekcie by sa samozrejme mali liečiť vhodnými antibiotikami.

Kontraindikácie:
Trovet ASD pre psov nie je určený na použitie v prípade oxalátovej alebo cystickej urolitiázy. Neodporúča sa používať ani pri ochorení obličiek, napr. pri zlyhaní obličiek. Použitie Granule Trovet ASD sa môžu podávať buď suché, alebo namočené vo vode - namočené sa odporúčajú len na zabezpečenie príjmu tekutín. Odporúča sa podávať menšiu dávku niekoľkokrát denne, aby sa zabránilo postprandiálnemu zvýšeniu pH moču. Mal by sa zabezpečiť nepretržitý prístup k vode. Neodporúča sa pridávať do stravy iné krmivá. Podávanie koncentrovaných minerálnych doplnkov a kostí je prísne zakázané.

Zloženie:
bielkoviny 26,0% vápnik 1,0% tuk 12,0% fosfor 0,8% vláknina 1,5% sodík 0,4% sacharidy 45,5% popol 6,0% vlhkosť 9,0% vitamíny A 25 000 IU, D3 1 500 IU, E 50 mg/kg energia 14,7 MJ/kgRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť