MENU

Vileda Ultramax TURBO

Súprava plochého mopu a vedra s nožným pedálom.

EAN: 4023103206236 ID: 38350

Cena: €75,78
Dostupnosť: Skladom (1ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 149 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Jednoduché a veľmi účinné žmýkanie plochého mopu vďaka vylepšenému a zjednodušenému vkladaniu mopu do žmýkacieho koša a žmýkanie vďaka rotačnému systému poháňanému jednoduchým stlačením pedálu. Vďaka pedálu nie je pri žmýkaní potrebná žiadna námaha. Dokonale vyžmýkaný plochý mop potom zanechá vašu podlahu rýchlo čistú a suchú. Náhradný návlek mopu obsahuje 2 typy vlákien, ktoré lepšie odstraňujú nečistoty a dokonale vyčistia vašu podlahu. Mikroaktívne vlákna absorbujú a stierajú mastnotu a šmuhy a abrazívne vlákna lepšie odstraňujú aj zaschnutú špinu.

Povlak na mop môžete prať pri teplote do 60 °C, ale nepoužívajte zmäkčovač tkanín ani sušičku. Ľahšie sa s ním manipuluje vďaka 180° uhlu - pre ľahký prístup aj do tých najťažších miest, ako sú miesta pod posteľou a nábytkom. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh. Tvar žmýkačky zabraňuje vystreknutiu vody pri žmýkaní. Vyrobené z recyklovaných materiálov.

Mop Vileda odstraňuje viac ako 99 % baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky dokonale priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich bez potreby použitia chemikálií.

* Odstraňuje E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavírus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť