MENU

Vodítko FLEXI Xtreme M opasok 5m/35kg oranžová

Samonavíjacie vodítko pre psy do 35 kg.

EAN: 4000498034309 ID: 30908

Cena: €20,29
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 41 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Vodítko FLEXI Xtreme M opasok 5m/35kg oranžová

  • Akcia

Popis

Rodinná spoločnosť flexi vyrába výlučne v Nemecku. Všetko od dizajnu až po výrobu vysokokvalitných vodidiel sa vyrába v továrni v Bargteheide pri Hamburgu - Made in Germany. Flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a lídrom na svetovom trhu, ktorý vyváža do viac ako 90 krajín sveta.
Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, technicky najmodernejším systémom pružín a pohodlnou manipuláciou. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, výhradne ručne vyrobené a zmontované. Vodítka pred odoslaním prechádzajú mnohými kontrolami kvality.
Odkaz na video na youtube:
https://youtu.be/wo5uBRnwAZARobustné flexi XTREME, špičkové "high-tech" stužkové vodítko! Spĺňa najvyššie nároky na náročné používanie. Je vyrobená z vysoko odolných materiálov a páska je vyrobená z mimoriadne odolných priadzí. Vďaka tomu je toto vodítko ideálne pre profesionálov.XTREME flexi vodítko pre skutočných profesionálov! Je vybavený zosilneným pásom, robustným brzdovým systémom, vylepšeným vedením pásu, flexibilným pásom s mäkkou zarážkou a ergonomickou rukoväťou nastaviteľnou podľa veľkosti ruky. Možno pridať príslušenstvo: systém osvetlenia LED alebo Multi Box na uloženie pochúťok alebo vrecúšok. Rodinná flexi sa vyrába výlučne v Nemecku. Všetko od dizajnu až po výrobu vysokokvalitných vodidiel sa vyrába v továrni v Bargteheide pri Hamburgu - Made in Germany. Flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a lídrom na svetovom trhu, ktorý vyváža do viac ako 90 krajín sveta.
Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, technicky najmodernejším systémom pružín a pohodlnou manipuláciou. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, výhradne ručne vyrobené a zmontované. Vodítka pred odoslaním prechádzajú mnohými kontrolami kvality.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť