MENU

Alavis Upokojujúce pre psy a mačky 30tbl 45g

CALMING je určený špeciálne pre malé plemená psov a mačky. Pre mačky a psy malých plemien, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť alebo reagujú na stres z prostredia,

EAN: 6216294019053 ID: 1053

Cena: €11,41
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.8.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 24 bonusových bodov


Popis

Potláča stres a nervozitu u psov a mačiek

ALAVIS™ Calming je určený pre psy a mačky, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť alebo reagujú na stres z prostredia.

ALAVIS™ Calming obsahuje jedinečné zloženie zložiek na podporu vyrovnaného správania psov a mačiek.

ALAVIS™ Calming pomáha upokojiť bez toho, aby ovplyvnil osobnosť alebo aktivitu zvieraťa.

Účinné látky v prípravku ALAVIS™ Calming:

Tiamín (vitamín B 1), C3™, L-theanín

Tiamín
Tiamín je vo vode rozpustný vitamín B1, ktorý je nevyhnutnou súčasťou výživy. Má špecifický účinok na centrálny nervový systém a navodzuje upokojenie a úľavu od úzkosti. Pri zvýšenom strese a námahe sa jeho potreba zvyšuje. Keďže telo tento vitamín neukladá, musí byť súčasťou stravy.

C3
C3™ je patentovaná zmes - komplex kolostra. Je izolovaný z mliečnej bielkoviny - kazeínu a je známy svojimi upokojujúcimi účinkami.

L-teanín
L-teanín je aminokyselina, ktorá priamym pôsobením v mozgu navodzuje stav hlbokej relaxácie bez pocitu ospalosti. Má upokojujúci účinok a pomáha znižovať stres a úzkosť. Pôsobí na nervový systém pri depresiách a fóbiách. Pomáha uvoľniť myseľ a navodiť pocit pohody vďaka svojmu účinku na mozgové neurotransmitery dopamín a serotonín.

ALAVIS™ Calming sa odporúča používať:

 • mačky a psy malých plemien, ktoré vykazujú nervozitu, hyperaktivitu, úzkosť alebo reagujú na stres z prostredia, najmä:
  • počas ohňostrojov a búrok
  • v prípade zmien prostredia
  • pri návštevách veterinára
  • pri sťahovaní alebo cestovaní
  • pri významných návštevách alebo oslavách
  • pri strese z osamelosti a nudy

Obsah účinných látok v jednej tablete:

 • Tiamín - 67 mg
 • C3™ - 11 mg
 • L-teanín - 10,5 mg

Pomocné zložky: pivovarské kvasnice, repkový olej, aróma kuracej pečene, kyselina citrónová, glycerín, prírodné zmiešané tokoferoly (vitamín E), kyselina propiónová, patentovaná zmes maltodextrínu, alginátu sodného a síranu vápenatého, rozmarínový extrakt, oxid kremičitý, sójový lecitín, rastlinný olej

Dávkovanie:

Do 10 kg hmotnosti psa a mačky jedna mäkká žuvacia tableta denne. V období zvýšeného stresu je bezpečné uvedenú dávku podľa potreby zdvojnásobiť alebo strojnásobiť. Odporúča sa podávať pol hodiny až hodinu pred očakávaným stresom.

Spôsob použitia: Tablety sa podávajú denne alebo podľa potreby v súlade s odporúčaným dávkovaním. Tablety majú príchuť kuracej pečene a zvieratá ich užívajú ako pochúťku.

Trvanie používania: Nie je stanovený žiadny časový limit. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Veľkosť balenia: 30 mäkkých gélov


***Objednávky vytvorené do 14 hodiny doručujeme nasledujúci pracovný deň***