MENU

Dodacie podmienky

Doprava a platba

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

 

Maximálna hmotnosť 1 objednávky je 250 kg, ak hmotnosť prekročíte vyskočí na Vás v košíku upozornenia.

Osobný odber Zásielkovňa

Objednávky prijaté do 11:00 (pri platbe kartou alebo na dobierku) sú v ten istý pracovný deň expedované a tovar doručíme na výdajné miesto nasledujúci pracovný deň. Pri platbe bankovým prevodom tovar expedujeme po pripísaní platby na náš účet. V prípadoch, keď bola objednávka prijatá po 14:00 alebo cez víkendy a sviatky, potom odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. O možnosti vyzdvihnutia Vás bude informovať Zásielkovňa pomocou e-mailu a SMS správy.

https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Slovenská pošta - Balík Do ruky (Sprostredkovateľom je Zásilkovna) 

Objednávky prijaté do 11:00 (pri platbe kartou alebo na dobierku) sú v ten istý pracovný deň expedované. Pri platbe bankovým prevodom tovar expedujeme po pripísaní platby na náš účet. V prípadoch, keď bola objednávka alebo platba prijatá po 11:00 alebo cez víkendy a sviatky, potom odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Objednávky sú doručované v pracovných dňoch medzi 8:00 a 19:00. Výber konkrétnej hodiny pre dodanie nie je bohužiaľ možný. Pred doručením budete informovaní SMS správou a e-mailom. Pretože sa jedná o balík do vlastných rúk, v prípade Vašej neprítomnosti bude zanechaný na pošte.

SPS ( SLOVAK PARCEL SERVICE)

Spoločnosť SPS doručuje do 24 hodín po celej SR. Ak ste objednávku zadali a potvrdili do 14.00 (s platbou PayU alebo na dobierku), nákup máte doma hneď nasledujúci pracovný deň. Pri platbe bankovým prevodom odosielame obratom po pripísaní platby na náš účet. Ak je objednávka prijatá po 14:00 alebo cez víkendy a sviatky, potom odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Dátum doručenia vždy dostanete, v e-mailovom potvrdení objednávky.
Objednávky sú doručované v pracovné dni medzi 8:00 a 18:00, ale výber konkrétnej hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Prepravná spoločnosť vás bude o čase doručenia informovať pomocou sms v prípade telefonicky.

Zásielková spoločnosť DPD

Objednávky prijaté do 14:00 (pri platbe kartou alebo na dobierku) sú v ten istý pracovný deň expedované a tovar Vám kuriér doručí nasledujúci pracovný deň. Pri platbe bankovým prevodom tovar expedujeme po pripísaní platby na náš účet. V prípadoch, keď bola objednávka alebo platba prijatá po 14:00 alebo cez víkendy a sviatky, potom odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Tovar je doručovaný v pracovné dni medzi 8:00 a 18:00. Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Prepravná spoločnosť Vás bude telefonicky informovať. 

Zpôsoby platby

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka

Pri preberaní tovaru od doručovateľa – tovar hradíte v hotovosti vodičovi prepravnej spoločnosti. Vždy si prosím pripravte potrebnú hotovosť, urýchlite tak predanie zásielky. Alebo na osobném odbere hradíte v hotovosti/kartou.

Platba kartou 

Pri využití tejto platobnej metódy budete presmerovaní na do platobnej brány.

Platba bankovným prevodom

Pokiaľ zvolíte platbu bankovným prevodom, dostanete od nás v emailovom potvrdení objednávky všetky potrebné údaje pre bankový prevod. Vždy je potrebné vyplniť aj variabilný symbol.

Tovar expedujeme po pripísaní platby na náš účet. 

Bankový účet pre platby v EUR: IBAN účtu: CZ3920100000002300610467 BIC/SWIFT kód: FIOBCZPPXXX

Môžete tiež využiť zjednodušené platby SEPA.

Pri produktoch označených "DOPRAVA ZADARMO" neúčtujeme poštovné.

U objednávok nad 130 Euro je dopravné ZADARMO.

Pokiaľ vznikne nečakaná alebo nepredvídateľná udalosť (autonehoda, nepriaznivé počasie, atď.) alebo iný zásah vyššej moci, tak sa môže dodacia doba líšiť.