MENU

Dodacie podmienky

doprava.png

Doprava

Pokiaľ je objednávka prijatá do 14:00 dopravcom Geis (platba na dobierku, kartou), potom tovar doručíme nasledujúci pracovný deň. Ak zvolíte výdajné miesto DPD a lebo Uloženku doručenia je do dvoch dní.

 

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Zásielková spoločnosť Geis 

Spoločnosť Geis Vám doručí tovar až domov behom pracovného dňa v týždni väčšinou do 48 hodin po celej SR. Pokiaľ je objednávka prijatá do 14:00 (platba na dobierku, kartou), potom tovar doručíme nasledujúci pracovný deň. Pri platbe bankovým prevodom tovar odosielame obratom po obdržaní platby na náš účet. Pokial je objednávka prijatá po 14:00 alebo cez víkend a sviatkoch, potom tovar odosielame hneď v nasledujúci pracovný deň. Dátum doručenia vždy obdržíte v emailovom potvrdení objednávky.  

Tovar je doručovaný v pracovné dni medzi 8:00 a 18:00, presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Prepravná spoločnosť Vás bude telefonicky informovať. 

 

 Osobný odber

Pokiaľ máte radi osobné jednanie, radi Vám objednávku doručíme na niektoré z odberných miest. V tomto prípade Vám účtujeme poplatok za doručenie v rovnakej výške, ako je poplatok účtovaný nám zo strany prevádzkovateľa výdajného miesta.

 

Geis-Point: objednávky prijaté do 14:00 sú v ten istý deň expedované. Doručenie na zvolené výdajné miesto prebehne nasledujúci pracovný deň. O vyzdvihnutie budete informovaní pomocou SMS správy.

 

https://www.geis-group.sk/sk/geis-point

 

 

Uloženka / DPD parcelshop: objednávky prijaté do 14:00 sú v ten istý deň expedované. Doručenie prebehne do dvoch pracovných dní. O možnosti vyzdvihnutia vás bude informovať výdajné miesto pomocou SMS správy a e-mailu. V oboch nájdete rovnaké unikátne heslo pre vyzdvihnutie zásielky z výdajného miesta. Heslo si preto dobre uschovajte, bez neho vám tovar nebude vydané.

V prípade zásahu vyššej moci nenesie DOBRÁ MISKA s.r.o. zodpovednosť za oneskorené dodanie tovaru.

Zpôsoby platby

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka

Pri preberaní tovaru od doručovateľa – tovar hradíte v hotovosti vodičovi prepravnej spoločnosti. Vždy si prosím pripravte potrebnú hotovosť, urýchlite tak predanie zásielky. Alebo na osobném odbere hradíte v hotovosti.

Platba kartou 

Pri využití tejto platobnej metódy budete presmerovaní na do platobnej brány a my Vám tovar zasiali obratom.

 Platba bankovným prevodom

Pokiaľ zvolíte platbu bankovným prevodom, dostanete od nás v emailovom potvrdení objednávky všetky potrebné údaje pre bankový prevod. Tovar expedujeme po pripísaní platby na náš účet. 

Bankový účet pre platby v EUR: IBAN účtu: CZ3920100000002300610467 BIC/SWIFT kód: FIOBCZPPXXX

Môžete tiež využiť zjednodušené platby SEPA.

 Pri produktoch označených "DOPRAVA ZADARMO" neúčtujeme poštovné.

U objednávok nad 130 Euro je dopravné 1x ZADARMO.

 


Galerie obrázků

  • dopravaa.png