MENU

Doprava ZADARMO

Vybrať značku

Radiť: východzie | od najlacnejšieho | od najdrahšieho | podľa abecedy

Hmotnosť (Kg):
 
Cena (€):


Hľadáte kvalitné krmivo pre vaše domácich miláčikov? Ponúkame vysoko kvalitné krmivo pre psy, mačky, hlodavce a ďalšie domáce zvieratá. Naše produkty sú vyrobené z prvotriednych surovín, ktoré prispievajú k dobrému zdraviu a dlhovekosti Vašich zvieracích priateľov.

Máme široký sortiment krmiva, takže si môžete vybrať presne to, čo vaše zvieratko potrebuje. Ponúkame krmivo pre rôzne plemená psov a mačiek, pre mladé alebo staršie zvieratá, krmivo špeciálne určené pre zvieratá s alergiami alebo špeciálne diéty. Tiež ponúkame kvalitné krmivo pre hlodavce, ako sú králiky, morčatá, škrečky a ďalšie.

Okrem krmiva taktiež ponúkame ostatné chovateľské potreby. Môžete u nás nájsť širokú škálu hračiek, pelechov, vodítok, misky na krmivo a vodu, doplnkov na kŕmenie, vitamínov a ďalších doplnkov stravy, šampónov, kief a ďalších potrieb pre starostlivosť o zvieratá.

A čo je najlepšie? U nás sa nemusíte starať o dopravné. U týchto produktov ponúkame dopravu úplne zadarmo! Takže si môžete objednať všetko, čo Vaše zvieratko potrebuje a my tieto produkty doručíme až k Vám domov bez akýchkoľvek dodatočných nákladov.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a poskytnite svojim zvieracím priateľom len to najlepšie. Tešíme sa na Vašu objednávku!