MENU

Alavis Celadrin pre kone 60g

Protizápalový a protibolestivý, patentovo chránený Celadrin poskytuje účinné mazanie kĺbovej chrupavky a znižuje bolesť kĺbov s rýchlym nástupom účinku.

EAN: 6216294019497 ID: 359

Tento výrobok se už nepredáva


Popis

Moderná veterinárna medicína na liečbu pohybového aparátu koní

ALAVIS™ Celadrin je patentovo chránená látka - zmes derivátu cetylu a nasýtených a nenasýtených mastných kyselín.

ALAVIS™ Celadrin pre kone je veterinárny prípravok na liečbu zápalu a bolesti svalov, kostí, šliach a kĺbov koní. Podáva sa pri rôznych ochoreniach pohybového aparátu a zmierňuje zápal a bolesť, najmä pri artritíde - zápalovom procese, ktorý vzniká v kĺboch v dôsledku rozpadu chrupavky. Systematicky posilňuje a zvlhčuje bunkové membrány a dodáva bunkám mladistvú pružnosť a elasticitu. Dodáva tiež tekutiny na ochranu kĺbov, ktoré udržiavajú ich pružnosť a pohyblivosť - pôsobí ako kĺbové mazivo.

ALAVIS™ Celadrin pre kone podporuje účinnejší transport a zabudovanie chondroprotektívnych látok do buniek kĺbovej chrupavky - chondrocytov, vďaka čomu sa rýchlejšie naštartuje proces opravy a regenerácie týchto tkanív.ALAVIS™ Celadrin pre kone sa metabolizuje v pečeni, na ktorej tkanivo má ochranný účinok, a odtiaľ sa dostáva do cieľových buniek vo forme lipoproteínov.

Účinná látka v lieku ALAVIS™ Celadrin pre kone:

Celadrin™

Celadrin™ je patentovo chránená látka, ktorá obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej.

ALAVIS™ Celadrin pre kone sa odporúča používať:

 • pre kone s osteoartrózou
 • .
 • pre bolesť chrbta (vertebrogénny algický syndróm)
 • pri natiahnutí alebo zápale väzov, šliach a svalov
 • po nehodách a iných zraneniach
 • na úľavu od bolesti kĺbov, väzov, šliach
 • na zníženie zápalu
 • na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti

Výhody ALAVIS™ Celadrin pre kone:

 • prírodné zložky s klinicky overenými účinkami na zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti
 • veľmi bezpečné
 • veľmi ľahko sa vstrebáva
 • má rýchly nástup účinku
 • je vhodnou alternatívou k liekom proti bolesti a protizápalovým liekom (nesteroidné antireumatiká)

Obsah účinných látok:

Aktívne zložky v 1 kg: Celadrin™ 893 g

Pomocné zložky v 1 kg: Maltodextrín 107 g

Dávkovanie:

Denná dávka pre koňa s hmotnosťou 500 kg - prvé 3 dni podávajte 3 odmerky, potom pokračujte 2 odmerkami denne. V prípade výrazných klinických ťažkostí možno dennú dávku individuálne zvýšiť až na 4 odmerky denne.

Odporúčanie:
ALAVIS™ Celadrin pre kone by sa mal podávať spolu s ALAVIS™ Triple Blend, pričom kombinované podávanie vedie k vyššej využiteľnosti chondroprotektívnych látok a lepšej výžive kĺbovej chrupavky a tkanív.

Spôsob použitia:
Prášok sa podáva v odporúčanom dávkovaní do jadrového krmiva alebo melasy počas ťažkostí. Prípravok podávajte 2 až 4 dni po vymiznutí klinických ťažkostí. ALAVIS™ Celadrin pre kone sa môže podávať dlhodobo.

Trvanie používania:
Nie je časovo obmedzené. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Náš tip na dlhodobé podávanie: ALAVIS™ Celadrin pre kone + ALAVIS™ Triple Blend - táto kombinácia sa odporúča na dlhodobé podávanie u športových koní, ktoré sú vystavené veľkej tréningovej záťaži. Kombinácia týchto dvoch produktov vedie k lepším výsledkom výkonu a žiaducej regenerácii pohybového aparátu, ktorý je počas cvičenia viac zaťažovaný. Pri dlhodobom podávaní možno odporúčanú dennú dávku ALAVIS™ Celadrin pre kone znížiť na polovicu a 3 dni pred súťažou ju opäť zvýšiť na jeden týždeň.

Veľkosť balenia: 60 g