MENU

Čaj Leros Nervinae Horse 1kg

Bylinná zmes na upokojenie koní.

EAN: 8594740530252 ID: 38365

Cena: €35,95
Dostupnosť: Skladom (1ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 1.7.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 75 bonusových bodov


Popis

Bylinná zmes na upokojenie koní. Leros Nervinae Horse je čisto prírodná bylinná zmes bez pridaných látok, ktorá pomáha upokojiť kone najmä pri nervovom vyčerpaní, podráždenosti a napätí, pri nadmernej reakcii na rušivé podnety, pri zotavovaní po lekárskom zákroku, keď je potrebné, aby bol kôň pokojný. Zmierňuje tráviace ťažkosti sprevádzajúce tieto stavy.

  • Zloženie:Melissae herba, Menthae pip. Herba, Matricariae flos, Valerianae radix, Lupuli flos, Cinnamomi cortex.
  • Dávkovanie: Dávkovanie pre 500 kg koňa sú 3 odmerky (cca 45 g) 1 až 3-krát denne podľa potreby a skutočného stavu koňa. Pri dlhodobom používaní je možné prejsť na jednu dávku ráno v závislosti od aktuálneho stavu koňa. Dávkovanie pre žriebä upravte podľa hmotnosti žriebäťa. Do hmotnosti 200 kg dávkujte len jednu odmerku (cca 15 g), do hmotnosti 350 kg dávkujte dve odmerky (cca 30 g).
  • Príprava: Prevarte cca 1 l vriacej vody a po 30 minútach zmes (vrátane byliniek) nalejte na krmivo. Bylinná zmes sa pripravuje vždy čerstvá, bezprostredne pred použitím.
  • Upozornenie: Bylinná zmes obsahuje Valerianae radix (valeriána lekárska). Neodporúča sa používať u dostihových koní počas dostihovej sezóny. pri predávkovaní sa môže objaviť ospalosť, ktorá ustúpi do 24 hodín. Skladujte uzatvorené na suchom mieste pri teplote do 25 °C, v originálnom balení na ochranu pred svetlom.