MENU

Emanox PMX natural 50ml

Nový prípravok proti COCcidióze z výťažkov liečivých rastlín (oregano, materina dúška, mäta, rozmarín, majorán, cesnak atď.

EAN: 8594029351004 ID: 9432

Cena: €5,99
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 20.2.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 13 bonusových bodov


Popis

Nový prípravok proti kokcidióze, vyrobený z extraktov liečivých rastlín (oregano, materina dúška, mäta, rozmarín, majorán, cesnak atď.) EMANOX sa používa na prevenciu a liečbu kokcidiózy u všetkých druhov zvierat, najmä však u králikov, hydiny a malých prežúvavcov - teliat, jahniat a kozliat.
EMANOX sa vyrába a dodáva v tekutej alebo práškovej forme. Kvapalná forma EMANOXU, označená PMX, je vhodná najmä na liečbu kokcidiózy pri podávaní vo vode na pitie alebo v mlieku u malých prežúvavcov. Prášková forma EMANOXU s označením PX je vhodná najmä na prevenciu kokcidiózy a podáva sa zmiešaná v kŕmnych zmesiach. Najlepšie výsledky, najmä u králikov, sa dosiahnu, keď sa EMANOX kombinuje s probiotickým krmivom PROBIOSTAN.
Prínosy EMANOXU pre chovateľov: - Vďaka svojmu pestrému zloženiu (zmes rastlinných extraktov) je odolnejší voči vzniku rezistencie ako klasické chemické kokcidiostatiká - Nemá žiadnu ochrannú lehotu, a preto sa môže používať bez ohľadu na čas porážky zvierat - Je to prírodný produkt, a preto sa môže bez obmedzenia používať pri výrobe ekologických a organických produktov - V závislosti od dávky sa môže používať na prevenciu aj liečbu kokcidiózy u rôznych druhov a kategórií zvierat.
Výhody pre výrobcov kŕmnych zmesí: - Emanox nie je klasifikovaný ako liek, a preto nepodlieha predpisom o liekoch a používaní liekov v krmivách pre zvieratá - Nepatrí medzi látky sledované z hľadiska rezíduí a kontaminácie - EMANOX sa môže používať ako jediný univerzálny prípravok na prevenciu a liečbu kokcidiózy u všetkých druhov a kategórií zvierat. Výhradným dodávateľom všetkých foriem lieku EMANOX vrátane jeho kombinácie s PROBIOSTANOM pre Českú republiku je :