MENU

Eukanuba Dog DC Sensitive Skin 2,3kg

Kompletné krmivo pre psy s citlivou kožou od 1 roka.

EAN: 5000174904680 ID: 3057

Tento výrobok se už nepredáva


Popis

Eukanuba Dog DC Sensitive Skin
Kompletné krmivo pre psy s citlivou kožou od 1 roka.
Obsahuje základné vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje.
Lesklá srsť a zdravá koža nielen skvele vyzerajú a sú skvelým pocitom - sú tiež najjasnejším znakom vnútorného zdravia psa. Niektoré psy sú však náchylné na citlivú pokožku. Môžu mať suchú a šupinatú kožu, matnú srsť a občasné svrbenie. Spoločnosť Eukanuba si uvedomuje dôležitosť výživy pre zdravie kože a srsti, preto vytvorila Eukanuba Sensitive Skin, aby váš pes vyzeral a cítil sa skvele.
Ak by ste mali problémy s kožou a zmena stravy by vám pomohla ich zvládnuť, vrátili by ste sa k pôvodnej strave? S najväčšou pravdepodobnosťou nie. Potraviny Daily Care pre citlivú pokožku sa riadia rovnakým princípom. Najprv podávajte svojmu psovi túto stravu na podporu zdravej kože a srsti a potom, aj keď je jeho srsť lesklá a žiarivá, pokračujte v podávaní krmiva Daily Care for Sensitive Skin, aby ste zachovali jeho úžasný vzhľad. Pokračujte v kŕmení, ktoré vášmu psovi prospieva, namiesto toho, aby ste ho kŕmili pôvodnou stravou.

Vlastnosti krmiva:
* Obsahuje rybie bielkoviny
* Viac omega 3 mastných kyselín
* Prírodné rybie oleje
Kŕmny návod: Kŕmte podľa hmotnosti vášho psa (pozri tabuľku).
Zloženie: kukurica, sumec (14 %, 4,1 % rybieho oleja), mäso zo sleďa (2,5 % rybieho oleja), sušená repná dužina, živočíšny tuk, rybie vnútornosti, sušené celé vajcia, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-metionín. Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 23%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 13%, popol 6,5%, vláknina 3%, vápnik 1%, fosfor 0,8%, vitamín A 12000 m.vitamín D3 900 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg/kg, meď ako síran meďnatý 20 mg/kg, betakarotén 1 mg/kg, L-karnitín.