MENU

Francodex Roztok proti svrbeniu pre psov 120ml

Roztok proti svrbeniu poskytuje okamžitú úľavu pre psov trpiacich svrbením. Upokojujúci účinok výťažku zo sleziny upokojí podráždenú pokožku. Môže sa používať podľa potreby. Hydratačný účinok.

EAN: 3283021724569 ID: 14012

Cena: €9,66
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 28.2.2027
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 20 bonusových bodov


Popis

Roztok proti svrbeniu od Francodex Santé Animale poskytuje okamžitú úľavu psom trpiacim svrbením.
Upokojujúci účinok výťažku zo sleziny upokojuje podráždenú pokožku. Môže sa používať podľa potreby.
Hydratačný účinok: hydroxyetylénové zlúčeniny zvlhčujú pokožku.
Použitie na použitie: V prípade silného svrbenia nanášajte 2-3x denne. Znížte frekvenciu používania a používajte ho podľa potreby. Na začervenanú a svrbiacu pokožku naneste roztok proti svrbeniu. Počkajte niekoľko minút, kým roztok začne pôsobiť. Počas liečby sa odporúča pravidelné používanie šampónu proti svrbeniu Francodex Santé Animal.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Neprehltnite. Po nanesení krému na kožu zvieraťa si umyte ruky. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa prípravok dostane do očí alebo do tlamy zvieraťa, dôkladne ho vypláchnite. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Chráňte pred teplom. Výrobok určený pre zvieratá.
Zloženie: VODA-GLYCERET26-PEG7 GLYCERYL KOKOÁT-PEG40 HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ-BENZYL ALKOHOL-GLYCERÍN-VOKOÁT-KYSELINA BENZOVÁ-KYSELINA ŠORBOVÁ-EXTRAKT SLE- HYDROXID SODNÝ-BUTYLFENYL METYLPROPION-LINALOOL-HYDROXYISOHEXYL 3CYKLOHEXANÓN-KARBOXALDEHYD-HYDROXYCITRONELLAL-ALFA ISOMETHYL IONÓN-CITRONELLOL-GERANIOL-KYSELINA CITRÓNOVÁ-SORBÁT DRASBÁNU-NATRIUM BENZOÁT
Neobsahuje žiadny parabény