MENU

Francodex dezinfekčný sprej 5v1 750ml

Dezinfekčný sprej, ktorý čistí, odmasťuje, dezodoruje, dezinfikuje a zanecháva vôňu.

EAN: 3283021703120 ID: 39453

Cena: €12,76
Dostupnosť: Skladom (18ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 19.12.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 27 bonusových bodov


Popis

FRANCODEX DEZINFEKČNÝ SPREJ, pripravený na použitie a bez konzervačných látok, dezinfikuje prostredie zvierat: klietky, voliéry, kŕmidlá, toalety, výklenky, prepravné debny.

Sprej 5 v 1 čistí, odmasťuje, odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje a zanecháva borovicovú vôňu, odstraňuje obalené vírusy (vrátane koronavírusu), baktérie, kvasinky a plesne.

Zloženie:

Menej ako 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky. Parfum. Enzýmy. Dezinfekčné látky: kyselina mliečna (č. CAS 79-33-4: 30,45 g/l); kyselina glykolová (č. CAS 79-14-1: 2,84 g/l).

Návod na použitie:

Nastriekajte na povrchy a rozotrite penu po celom ošetrovanom povrchu. Nechajte pôsobiť 5 až 30 minút v závislosti od požadovanej aktivity, zotrite. Ak majú povrchy prísť do kontaktu s potravinami, opláchnite ich pitnou vodou. Možno použiť na glazované a nerezové povrchy. Fľaša s objemom 750 ml dokáže ošetriť plochu 135 m2.

POZOR: Spôsobuje podráždenie pokožky. Pre prípad konzultácie s lekárom majte k dispozícii obal alebo etiketu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice.
V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Dôkladne umyte mydlom a vodou.
V PRÍPADE PODRŽDENIA KOŽE: Konzultujte s lekárom. Obsah/nádobu zlikvidujte prostredníctvom zberného zariadenia alebo schváleného subjektu

.

Biocídy používajte bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.


Doporučené produkty