MENU

Francodex Sprej na výcvik šteniat 200ml

Výcvikový sprej pre šteňatá.

EAN: 3283021703342 ID: 39454

Cena: €9,72
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.11.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 20 bonusových bodov


Popis

Psy majú veľmi vyvinutý čuch a komunikácia medzi psami prebieha čiastočne prostredníctvom pachových výlučkov. FRANCODEX TRAINING SPRAY FOR PUPPIES obsahuje mastné kyseliny prirodzene vylučované análnymi žľazami, ktoré sú užitočné pre komunikáciu psov. Šteniatko je priťahované pachom týchto sekrétov a môže si tak zvyknúť na močenie na určenom mieste, kde bude sprej rozprašovaný.

Zloženie:

Voda, zmes mastných kyselín, regulátor kyslosti.

Návod na použitie:

Od 2 mesiacov veku. Naneste 4 až 5 streknutí výrobku na savý jednorazový povrch, ako je napríklad edukačná podložka alebo noviny, aby bol dobre vlhký, ale nie rozmočený. Túto podložku umiestnite v blízkosti košíka pre domáce zvieratá. Umiestnite šteniatko na podložku. Podložka zostane atraktívna počas 24 hodín. Podporu zlikvidujte každý deň alebo vždy, keď sa na ňu zviera vymočí, a túto operáciu opakujte, pričom sa každý deň posúvajte o niečo ďalej (1 až 1,5 m), aby ste nakoniec výrobok použili mimo domu. Operáciu opakujte vonku, aby si šteňa zvyklo na potrebu chodiť von. Výcvikový sprej je pomôckou pri nácviku toalety, ale nenahrádza každodenné prechádzky potrebné pre správny vývoj vášho šteňaťa.

Nepoužívajte vnútorne. Dávajte pozor, aby ste výrobok nenastriekali na citlivé povrchy (koberec, pohovka), aby ste na povrchu nezanechali trvalé stopy. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo informácie o zložení. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte a dodržiavajte všetky pokyny.