MENU

Gelacan Chondro Forte Biosol 500ml

Chondroprotektívum pre psy s pohybovými problémami

EAN: 8594004695932 ID: 25049

Cena: €55,64
Dostupnosť: Skladom (4ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 20.12.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 115 bonusových bodov


Popis

GELACAN CHONDRO FORTE BIOSOL - JOINTS - INTENSIVE CARE
BIOSOL
- kolagénové doplnkové krmivo s chondroitínom a glukozamín sulfátom, kyselinou hyalurónovou - komplexné orálne chondronutraceutikum na podporu reparačných procesov v kĺbovom systéme pri liečbe ochorení pohybového aparátu u psov. Kolagénové doplnkové krmivo s chondroitínom a glukozamín sulfátom, kyselinou hyalurónovou - komplexné orálne chondronutraceutikum na podporu reparačných procesov v kĺbovom systéme pri liečbe ochorení pohybového aparátu u psov.
Forma biosólu zabezpečuje rýchle a jednoduché vstrebávanie účinných látok a umožňuje jednoduchú aplikáciu v prípade problematického príjmu práškových prípravkov.
Novo vylepšené zloženie. S kyselinou hyalurónovou a mangánom !!!
Na komplexnú ochranu, výživu a regeneráciu kĺbov.
Chondrocan® Forte obsahuje kolagénové peptidy CHP, ktoré zvyšujú syntézu kolagénu, vyživujú a regenerujú kĺbové chrupavky, šľachy, väzy a kosti, čím znižujú alebo odstraňujú následky predchádzajúcej nedostatočnej výživy alebo poškodenia kĺbov, zabraňujú ďalšiemu úbytku chrupavky, zlepšujú pohyblivosť a zmierňujú bolesť. Chondroitín sulfát a glukozamín sulfát viažu vodu v kĺbovej chrupavke, a tým zabezpečujú jej primerané mechanicko-elastické vlastnosti. Znižujú aktivitu enzýmov poškodzujúcich kĺbovú chrupavku, pozitívne ovplyvňujú jej metabolizmus a majú protizápalové účinky. Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou synoviálnej kĺbovej tekutiny. Pôsobí ako lubrikant, zlepšuje viskoelastické vlastnosti kĺbovej tekutiny a absorbuje nárazy v kĺboch. Mangán je dôležitý stopový prvok, ktorý zasahuje do metabolizmu kolagénu a spojivových tkanív.
Účinok komplexu účinných látok je zvýšenie pohyblivosti kĺbov.
Indikácie:
pri ochoreniach pohybového a väzivového aparátu
na intenzívnu regeneráciu kĺbovej chrupavky, kostí a väzov
pri ochoreniach a poraneniach kĺbov, šliach a väzov
pri dysplázii bedrového kĺbu
.