MENU

Iams Dog Adult Small&Medium Chicken 12kg

IAMS for Vitality pre dospelých psov malých a stredných plemien je 100 % kompletné a vyvážené krmivo, ktoré podporuje sedem znakov zdravej vitality a zároveň prispieva k zdravému rastu a vývoju psa. Všetky živiny sú obsiahnuté v lahodnej receptúre s...

EAN: 8710255128207 ID: 24215

Cena: €37,27
Dostupnosť: Skladom (4ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.2.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 78 bonusových bodov


Popis

KŕmivoIAMS for Vitality pre dospelé psy malých a stredných plemien je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré vášmu domácemu miláčikovi bude chutiť a bude si ho vychutnávať. Naša nová a vylepšená receptúra pre dospelých psov s čerstvým kuracím mäsom je založená na kvalitných živočíšnych proteínoch, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby podporovali sedem znakov zdravej vitality vášho psa. Aby bol váš pes zdravý, aktívny a plný energie, naše lahodné receptúry obsahujú až 82 % živočíšnych bielkovín (z celkového množstva bielkovín).

Naším záväzkom je poskytovať psom špecializované krmivo so skvelou chuťou, ktoré si váš domáci miláčik bezpodmienečne zamiluje a ktoré podporuje všetkých sedem znakov zdravej vitality.

Vďaka chrumkavým granulám a optimálnemu obsahu minerálov sa naše krmivá starajú o zdravie zubov psov a znižujú tvorbu zubného kameňa. Vďaka vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín môžete obdivovať zdravú kožu a lesklú srsť vášho domáceho maznáčika. Vďaka základným minerálom, vitamínu D a prvotriednym bielkovinám pre silné kosti a pevné svaly môže váš pes behať a skotačiť a vy sa môžete tešiť spolu s ním. Naše zloženie obsahuje aj kombináciu antioxidantov s vitamínom E na posilnenie imunity. Tráviaci systém podporujeme optimálnou zmesou vlákniny, prebiotík a repnej dužiny. Okrem toho naše krmivá obsahujú základné živiny prospešné pre srdce, ako je taurín, aby vám váš domáci miláčik nikdy neprestal prejavovať lásku. Aby boli naše recepty chutnejšie, pridali sme čerstvé kuracie mäso. Vďaka optimálnemu množstvu bielkovín, ktoré vychádza z potrieb vášho psa, sú naše krmivá ľahšie stráviteľné.

Krmivá IAMS podporujú sedem znakov zdravej vitality vášho psa, ktoré budete na svojom miláčikovi s radosťou vidieť každý deň.

Zloženie.9%), kuracia šťava, minerálne látky (vrátane hexametafosforečnanu sodného (0,38%)), fruktooligosacharidy (0,21%), sušené pivovarské kvasnice.

Výživové zložky.7%, omega-3 mastné kyseliny: 0,20%, hrubý popol: 6,7%, hrubá vláknina: 2,2%, vápnik: 1,5%, fosfor: 1,2%.


Kŕmne dávky:
Nasledujúce hodnoty sú len orientačné. Skutočné požiadavky sa môžu líšiť. Upravte dávku krmiva pre svojho psa tak, aby ste udržali jeho ideálnu telesnú hmotnosť.
Hmotnosť psa a množstvo krmiva v gramoch/deň.

Hmotnosť na deň
2 kg 45-50 g
4 kg 70-75 g
6 kg 90-100 g
8 kg 110-120 g
10 kg 130-140 g
15 kg 170-185 g
20 kg 205-225 g
25 kg 235-260 g