MENU

Ivasan Pets 1l

s Umývací roztok na umývanie podláh veterinárnych kliník, chirurgických sál, hospitalizačných priestorov, čakární, miestností na ošetrovanie psov, tiež na umývanie povrchov a stien chovných staníc v útulkoch, záchranných staniciach, zoologických záhradách, voliér a terárií.

EAN: 8594004859280 ID: 1113

Cena: €22,07
Dostupnosť: Skladom (15ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 15.12.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 46 bonusových bodov


Popis

IVASAN Pets Umývací roztok na umývanie podláh veterinárnych kliník, chirurgických sál, hospitalizačných priestorov, čakární, miestností na ošetrovanie psov, tiež na umývanie povrchov a stien chovných staníc v útulkoch, záchranných staniciach, zoologických záhradách, voliér a terárií.
Roztok sa môže použiť aj na dezinfekciu predmetov, ktoré sú možným zdrojom infekcie alebo boli kontaminované infekčným materiálom, na dezinfekciu zdravotníckeho vybavenia, ako sú váhy, ultrazvukové a oxymetrické sondy, fonendoskopy, teplomery atď. Okrem použitia mopu alebo handry možno roztok aplikovať aj pomocou kefy, vysokotlakového čistiaceho systému alebo namáčaním. Kontaminované textílie (prikrývky, posteľná bielizeň, pracovné odevy znečistené krvou, močom alebo iným potenciálne infekčným materiálom) sa môžu pred praním namočiť do roztoku pripraveného z 20 ml IVASAN Pets na 1 liter vody; v prípade prania v práčke sa do predbežného namáčania môže pridať 300 ml IVASAN Pets. Preventívna dezinfekcia povrchov, plôch a predmetov 3% roztok, t. j. pracovný roztok sa pripraví zriedením 0,3 litra prípravku v 10 litroch vody, teplota vody nemá vplyv na účinok prípravku Konečná, ohnisková dezinfekcia povrchov, plôch a predmetov 5% roztok, t. j. pracovný roztok sa pripraví zriedením 0,5 litra prípravku v 10 litroch vody, teplota vody nemá vplyv na účinok prípravku Po umytí nie je potrebné roztok oplachovať!
DOPORUČENÉ NA DEZINFEKCIU POVRCHOV, PLÔCH A PREDMETOV ... IVASAN Pets a IVASAN Spray obsahujúce kombináciu dimetylchloridu amónneho a polyhexymetylénguanidínového polyméru (PHMG) predstavujú vysoko účinnú novú generáciu účinných biocídnych výrobkov s virucídnym, baktericídnym, sporocídnym a fungicídnym účinkom. IVASAN Pets a IVASAN Spray sú univerzálne a vodou riediteľné dezinfekčné prostriedky, ktoré po nanesení a zaschnutí vytvárajú na povrchu polymérnu vrstvu, ktorá zabraňuje opätovnému priľnutiu vírusov, baktérií a plesní.