MENU

Nutri Mix pre nosnice plv 3kg

Minerálne krmivo s vitamínmi pre nosnice.

EAN: 8594005570023 ID: 5226

Cena: €6,62
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.5.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 14 bonusových bodov


Popis

NutriMix® pre hydinu - nosnice plv. Minerálne krmivo s vitamínmi pre nosnice.
Zloženie: vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, niacínamid, pantotenát vápenatý, cholínchlorid, DL-metionín, vápnik, fosfor, sodík, železo, meď, zinok, kobalt, mangán, jód, selén. Vitamínovo-minerálna zmes
NUTRI MIX je určený pre malých poľnohospodárov a drobných chovateľov. Pridáva sa do kŕmnych dávok pre hydinu, ktoré pozostávajú najmä z obilných šrotov, kuchynských zvyškov a iných domácich krmív. Obsahuje biologicky aktívne látky - vitamíny, minerály a aminokyseliny. Táto zmes umožňuje chovateľom doplniť neúplnú kŕmnu dávku na požadovanú úroveň, a tým zabezpečiť zvýšenie znášky, oplodnenosti a liahnivosti vajec, zlepšiť príjem a využitie krmiva a udržať dobrý zdravotný stav hydiny.
Dávkovanie: nosnice 60 - 90 g/10 ks/deň (2 - 3 polievkové lyžice), chovné kačice, husi, morky, perličky 90 g/10 ks/deň (3 polievkové lyžice), hydina v stave pokoja 60 g/10 ks/deň (2 polievkové lyžice).
Spôsob použitia: NUTRI MIX podávajte denne, rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku a na vrchole znášky sa odporúča použiť hornú hranicu odporúčaného dávkovania a postupne znižovať, keď sa znáška znižuje. Trvanlivosť: 12 mesiacov od dátumu výroby.
Skladovanie: v suchu, chlade a tme, v pôvodných uzavretých obaloch.