MENU

Hurtta Kombinéza Midlayer blackberry 50M

Mäkký, pohodlný a pružný oblek pre psa s vysokým golierom, ktorý neobmedzuje žiadny pohyb.

EAN: 6410329341748 ID: 35254

Cena: €85,43
Dostupnosť: Skladom (12ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 180 bonusových bodov


Popis

Mäkký a teplý oblek pre psa, ideálny na vrstvenie a navrhnutý tak, aby sa zmestil pod nepremokavý oblek Mudventure Overal ECO.

Kombinéza Midlayer udrží vášho psa v teple a ochráni ho pred chladným počasím. Táto kombinácia džerseja a žakáru, ktorá je ľahká a funkčná, je mäkká, pružná a pohodlná v strede sezóny a v zime. Z vonkajšej strany je hladký technický úplet, z vnútornej strany mäkký a hrejivý žakárový fleece. A keďže sú psy neustále v pohybe, kombinéza je špeciálne navrhnutá tak, aby neobmedzovala ich prirodzený pohyb. Rovnako ako všetky odevy značky Hurtta je aj kombinéza Midlayer Overal veľmi dobre nastaviteľná, takže je ideálna pre psov s rôznymi typmi postavy a pre rastúcich psov. Pomocou praktických elastických šnúrok si rýchlo upravíte dĺžku chrbta, hrudníka, pásu, výstrihu a goliera. Nohavice sa dajú dokonca utiahnuť pomocou robustných patentiek.

Konštrukcia kombinézy s polovičným zipsom umožňuje rýchle a jednoduché obliekanie a vyzliekanie. Na zadných a predných švoch sú integrované reflexné prvky a elegantná odnímateľná reflexná figúrka na zvýšenie bezpečnosti v rušných mestských oblastiach, keď je vonku tma. Kombinéza slúži ako stredná vrstva, ale je ideálna aj pre aktívnych psov pred a po výstavách, psích športoch a iných náročných aktivitách.

Kľúčové funkcie

  • Mäkké, pohodlné a flexibilné nosenie - neobmedzuje žiadny pohyb
  • Ľahká zmes džerseja a fleecu
  • Konštrukcia s polozipsom na jednoduché a rýchle zapínanie a vyzliekanie
  • Výborné na vrstvenie: navrhnuté tak, aby sa zmestilo pod kombinézu Mudventure
  • 20% nastaviteľnosť v 4-6 nastaviteľných bodoch
  • Reflexná tlač, svietivosť 400-450 lx/m
  • Vhodné pre vonkajšie teploty od +10°C do -15°C