MENU

Oblek Hurtta Mudventure overal ECO peacock green 50M

Oblek pre psa s vysokým obojkom z ľahkej a pohodlnej tkaniny odolnej voči poveternostným vplyvom.

EAN: 6410329341526 ID: 35232

Cena: €109,59
Dostupnosť: Skladom (9ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 232 bonusových bodov

Oblek Hurtta Mudventure overal ECO peacock green 50M

 • Akcia
 • + CESTOVNÝ PODSEDÁK ZADARMO

Popis

Mudventure Overal ECO je ako dáždnik, jeho ľahká, ale odolná tkanina je odolná voči poveternostným vplyvom a plne podlepené švy to dokazujú. Chlpatí malí kamaráti ho môžu nosiť ako samostatný kúsok, ale všetci ostatní ho môžu pre väčšie teplo navrstviť na mäkkú strednú vrstvu kombinézy. Váš pes nájde tú správnu úroveň tepla a pohodlia, či už je miernejší deň uprostred ročného obdobia alebo chladný a daždivý zimný deň.

Z nákupu môžete mať dobrý pocit, pretože Mudventure Overal ECO je vyrobený zo 100 % recyklovanej, ekologickej tkaniny. Dômyselný dizajn kombinézy s polovičným zipsom umožňuje rýchle a jednoduché obliekanie a vyzliekanie, čo oceníte vy aj váš pes. Model Mudventure Complete ECO sa vyznačuje aj neuveriteľnou nastaviteľnosťou. Praktické elastické šnúrky umožňujú doladiť dĺžku chrbta, nohavíc, pásu, hrudníka a krku, aby vášmu psovi dokonale sadli. Nohavice majú dokonca pevné patentky pre psov, ktorí chcú mať zúženejšiu nohavicu. Ďalšou výhodou kombinézy je obojok Rainstopper, ktorý zabraňuje vlhkosti na krku psa.

Pre ešte lepšiu ochranu pred vlhkým počasím je kombinéza Mudventure Overal ECO vybavená širokou légou, vďaka ktorej je zips a šev odolný voči poveternostným vplyvom. V hornej časti je dokonca uzatvárateľný otvor na pripevnenie vodítka k postroju a ochranu pred dažďom. Návlek tiež pomáha udržať blato a piesok mimo srsti vášho psa, čo znamená menej blata a piesku na koberci v obývačke. Nezabudli sme ani na veľké svetelne reflexné potlače na oboch stranách, ktoré poskytujú zvýšenú bezpečnosť počas ranných a neskorých večerných prechádzok v rušných mestských oblastiach.

V spoločnosti Hurtta sa počas daždivých dní snažíme o zábavu a Mudventure Complete ECO je spoľahlivým spôsobom, ako si čo najlepšie užiť každý takýto deň.

Kľúčové funkcie

 • Ľahká a pohodlná tkanina odolná voči poveternostným vplyvom
 • Všetky švy podlepené
 • Nastaviteľná dĺžka chrbta, obvod pása a hrudníka a dĺžka nohavíc (pre veľkosť M)
 • Obojok s ochranou proti dažďu zabraňuje stekaniu dažďa po krku vášho psa
 • Vynikajúce na vrstvenie: navrhnuté na kombináciu s kombináciou Midlayer Overal
 • 20% nastaviteľnosť v 6-11 nastaviteľných bodoch
 • Vodný stĺpec nad 10 000
 • Reflexná tlač, svietivosť 400-450 lx/m
 • Vhodné pre vonkajšie teploty od +20°C do -5°C