MENU

Vodítko FLEXI Safari Tiger S 5m/12kg zelené

Samonavíjacie vodítko pre psy do 12 kg.

EAN: 4000498022023 ID: 39483

Cena: €4,41
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 9 bonusových bodov

Vodítko FLEXI Safari Tiger S 5m/12kg zelené

  • Akcia
  • VÝPREDAJ

Popis

Rodinná spoločnosť flexi vyrába výhradne v Nemecku. Všetko od dizajnu až po výrobu vysokokvalitných vodidiel sa vyrába v továrni v Bargteheide pri Hamburgu - Made in Germany. Flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a lídrom na svetovom trhu, ktorý vyváža do viac ako 90 krajín sveta.
Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, technicky najmodernejším systémom pružín a pohodlnou manipuláciou. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, výhradne ručne vyrobené a zmontované. Vodítka pred expedíciou prechádzajú mnohými kontrolami kvality.
Odkaz na video na youtube:
https://youtu.be/wo5uBRnwAZANová generácia pohodlných samonavíjacích vodidiel vyrobených v Nemecku. Moderný a atraktívny dizajn. Mäkká a pohodlná rukoväť. Vodítko pred expedíciou prechádza mnohými kontrolami kvality.

Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, technicky najmodernejším systémom pružín a pohodlnou manipuláciou. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, výhradne ručne vyrobené a zmontované. Vodítka pred odoslaním prechádzajú mnohými kontrolami kvality.

  • Dĺžka vodítka 5 m
  • Vďaka spoľahlivému brzdovému systému, ktorý možno ovládať len palcom jednej ruky, máte svojho psa vždy pod kontrolou
  • Farba: zelená/tiger