MENU

All Animals DOG Mleté morčacie mäso 400g

100% mäsové konzervy pre psy

EAN: 8594197120167 ID: 38331

Cena: €2,63
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 22.2.2027
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 5 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšnych bielkovín. S prídavkom oleja z pestreca mariánskeho.

  • Mleté kuracie mäso z českého chovu bez pridaných prísad.
  • Dravé mäso je bohatým zdrojom stráviteľných bielkovín s vysokým obsahom stopových prvkov. Obsahuje vitamíny B 3 a B 6, ktoré ovplyvňujú činnosť mozgu a svalový tonus.
  • Bez konzervačných látok, umelých farbív, aróm a geneticky modifikovaných zložiek.
  • Pre všetky plemená a vekové kategórie psov, obsahuje vysoko stráviteľné živočíšne bielkoviny.
  • Magnézium, sodík a vápnik v prírodnej forme napomáhajú správnej funkcii svalov a nervov a majú pozitívny vplyv na spevnenie kostí v kĺboch Vysokohodnotné šťavnaté krmivo a jeho šetrné spracovanie zaručujú vynikajúcu chuť a vôňu.

Monoproteín = mäsové konzervy len z jedného živočíšneho zdroja. Vhodné pre všetky psy a mačky, najmä pre tie, ktoré trpia rôznymi alergiami a intoleranciami. Jeden druh mäsa (monoproteín) znamená rýchly výber pre psov, u ktorých poznáme pôvodcu alergie, a ľahší výber, ak pôvodcu alergie ešte len hľadáme.

Použitie

Denná dávka sa môže líšiť v závislosti od aktivity a prostredia. Ak kŕmite na zvýšenie pestrosti a chuti do jedla, nezabudnite znížiť odporúčanú dennú dávku bežného krmiva vášho psa.

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení skladujte na chladnom mieste. Dátum spotreby nájdete na obale.

Zloženie: 100 % morčacie mäso

Analytické zložky:Bielkoviny brutto 12,5 %, tuk brutto 8,57 %, vláknina brutto <1,0 %, popol brutto 10,5 %, vlhkosť 70,9 %, vysoký prirodzený obsah vitamínov (A, E, D) a aminokyselín (lyzín, metionín, cystín).Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť