MENU

Calibra Dog EN Mobility  12kg NEW

Expertné výživa pre psov s predispozíciou k problémom s kĺbmi, na podporu pohybového aparátu a prevenciu ochorení kĺbov.

EAN: 8594062086765 ID: 27414

Cena: €39,25
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 9.10.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 83 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Calibra Dog Expert Nutrition Mobility sú hypoalergénne granule určené dospelým a dospievajúcim psom s tendenciou k problémom pohybového aparátu (kĺby, šľachy, väzy), prevažne veľkých plemien. Obsahuje nielen zvýšené množstvo chondroitínu a glukosamínu, ale aj bosweliu a MSM zaisťujúce výživu kĺbovej chrupavky a látky s protizápalovým účinkom, ktoré pomáhajú k rekonvalescencii po zranení a pri vysokej fyzickej aktivite.
Bielkoviny živočíšneho pôvodu tvorí 90% z celkového obsahu bielkovín. Receptúry sú zostavené ako monoproteinové - vždy len jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Z obilnín je zastúpená len ryže.

Funkcia hlavných aditív:

chondroprotektíva & Boswellia serrata & MSM - výživa chrupavky a spomalenie procesu jej opotrebenia, protizápalové účinky, zmiernenie prejavov osteoartrózy

vitamíny a chelátové minerály pre správnu funkciu organizmu, prevenciu ochorení a posilnenie imunitného systému

Fulvokyselina - pôsobí antioxidačne, má detoxikačné účinky, podporuje vstrebávanie živín, pomáha stabilizovať črevnú mikroflóru a má protizápalové účinkyRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť