MENU

Všetky zvieratá DOG Mletý moriak s ryžou 400g

Mäsové konzervy s 95 % mletého morčacieho mäsa a 5 % ryže

EAN: 8594197120174 ID: 38332

Cena: €2,29
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 22.2.2027
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 5 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilnín so 100 % deklarovaným zdrojom živočíšnych bielkovín. S prídavkom oleja z pestreca mariánskeho.

  • Mleté kuracie mäso z českého chovu bez pridaných prísad.
  • Rýža absorbuje šťavy z mäsa počas sterilizácie a zároveň dodáva psovi potrebné živiny a minerálne látky. Konzerva je bohatá na bielkoviny a aminokyseliny.
  • Kuracie mäso je bohatým zdrojom stráviteľných bielkovín s vysokým obsahom stopových prvkov. Obsahuje vitamíny B 3 a B 6, ktoré ovplyvňujú činnosť
  • mozog a svalový tonus.
  • Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá, arómy a geneticky modifikované zložky.
  • Pre všetky plemená a vekové kategórie psov, obsahuje vysoko stráviteľné živočíšne bielkoviny.

Monoproteín = mäsová konzerva len z jedného živočíšneho zdroja. Vhodné pre všetky psy a mačky, najmä pre tie, ktoré trpia rôznymi alergiami a intoleranciami. Jeden druh mäsa (monoproteín) znamená rýchly výber pre psov, u ktorých poznáme pôvodcu alergie, a jednoduchší výber, ak pôvodcu alergie ešte len hľadáme.

Použitie

Denná dávka sa môže líšiť v závislosti od aktivity a prostredia. Ak kŕmite na zvýšenie pestrosti a chuti do jedla, nezabudnite znížiť odporúčanú dennú dávku bežného krmiva vášho psa.

Skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Po otvorení skladujte na chladnom mieste. Dátum spotreby nájdete na obale.

Zloženie: 95 % morčacie mäso, 5 % ryža

Analytické zložky:surové bielkoviny 16,2 %, hrubý tuk 10,3 %, hrubá vláknina 1,00 %, hrubý popol 2,52 %, vlhkosť 71 %, vysoký prirodzený obsah vitamínov (A, E, D) a aminokyselín (lyzín, metionín, cystín)Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť