MENU

Bylinná zmes Lesné bylinky 50g LIMARA

Doplnkové krmivo. Bylinná zmes pre králiky a malé hlodavce obsahujúca lesné a trávnaté byliny

EAN: 8595196204490 ID: 38366

Cena: €2,94
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 6 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Bylinná zmes Lesné bylinky 50g LIMARA

  • Novinka

Popis

Dokonalá vôňa a chuť, ktorá vás myšlienkami prenesie do lesa a na neďaleké pastviny. Bylinná zmes obsahujúca len to najlepšie z tohto prostredia. Činčily potešia prítomné šípky, morčatá získajú toľko potrebný vit C a ostatné hlodavce a králiky budú nadmieru spokojné so zložením pochúťok, ako sú čučoriedky, brezové listy, listy a kvety hlohu, z neobvyklých éterických olejov vres a borovicové ihličie.

Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a svojou štruktúrou pomáha zvieratám prirodzene si obrusovať zuby a tiež napomáha lepšiemu tráveniu a črevnej peristaltike. Dávkovanie. Množstvo prispôsobte druhu, veku a zdravotnému stavu zvieraťa. Odporúča sa pravidelne striedať s inými zmesami Limara Herbs. Zabezpečte stály prístup k čerstvej pitnej vode. Skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Dátum exspirácie/číslo šarže uvedené na obale. Vyrobené v Českej republike.

Zloženie: plod šípky, ihličie borovice, kvet vresu, kvet a listy hlohu, kvet hlohu, kvet lipy, list čučoriedky, list brezy.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť