MENU

Antiparazitiká pre mačky

Vybrať značku

Radiť: východzie | od najlacnejšieho | od najdrahšieho | podľa abecedy

Hmotnosť (Kg):
 
Cena (€):


V kategórii Antiparazitika pre mačky na našom e-shope Dobrá Miska ponúkame komplexné riešenie pre ochranu Vašich mačacích spoločníkov pred vonkajšími parazitmi. Zahŕňame širokú škálu produktov od renomovaných značiek, ktoré zaisťujú účinnú ochranu proti kliešťom, blchám a ďalším parazitom.

Medzi naše najpopulárnejšie produkty patria antiparazitné obojky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre mačky a poskytujú dlhodobú ochranu. Tieto obojky sú napustené účinnými látkami, ktoré sa postupne uvoľňujú, a niektoré varianty majú dobu účinnosti až 8 mesiacov. Sú vybavené bezpečnostnou prackou, ktorá sa v prípade potreby rozopne, čím zvyšujú bezpečnosť Vášho maznáčika.

Pre okamžitú ochranu a jednoduchú aplikáciu ponúkame aj antiparazitické spreje. Tieto spreje sú ideálne na ošetrenie mačacej srsti, ako aj ich ležanie a iných miest, kde sa mačky často zdržujú.

Ďalšou obľúbenou voľbou sú pipety (spot-on), ktoré sa aplikujú priamo na kožu mačky a poskytujú ochranu niekoľko týždňov. Sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné aj pre domácnosti s malými deťmi.

V našej ponuke nechýbajú ani antiparazitické šampóny a pinzety na odstránenie kliešťov, ktoré sú praktickým doplnkom pre každého majiteľa mačky.

Všetky naše produkty sú vybrané s ohľadom na maximálnu účinnosť a bezpečnosť pre Vašich mačacích priateľov. Dbajte však na to, že je dôležité používať prípravky špeciálne určené pre mačky, aby sa predišlo možným zdravotným rizikám.

Preskúmajte našu kompletnú ponuku antiparazitík a vyberte to najlepšie riešenie na ochranu Vašej mačky.

***Objednávky vytvorené do 14 hodiny doručujeme nasledujúci pracovný deň***