MENU

Canvit Chondro Super 230g+Canvit Immuno pre psov 100g

Zvýhodnený balíček komplexnej starostlivosti o psie kĺby Canvit Chondro Super 230g + Canvit Immuno pre psov s príchuťou 100g ZADARMO

EAN: 8595602554942 ID: 31374

Cena: €19,26
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 10.12.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 39 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Komplexný balíček starostlivosti pre zdravé kĺby a výbornú kondíciu vášho psa Canvit Chondro Super 230g + Canvit Immuno 100g

Vysoko chutné kĺbové krmivo Canvit Chondro Super so 100 % prírodnou chuťou a vôňou čerstvej pečene (bez chemických dochucovadiel, umelých farbív a aróm) a holistickým komplexom Canvit Immuno na intenzívne posilnenie imunity a zdravia vášho psa:

 • intenzívna regenerácia a výživa kĺbov,
 • rýchla úľava od bolesti kĺbov, - s komplexom aktivovaných beta-glukánov na intenzívnu podporu imunity,
 • s prebiotikami a probiotikami pre silnú imunitu a zdravé trávenie,
 • s nenasýtenými mastnými kyselinami na potlačenie zápalových procesov.

Balenie Canvit Chondro Super 230 g a Canvit Immuno 100 g je ideálnym doplnkom liečby pre psov s diagnózou dysplázia bedrového kĺbu, luxácia pately, pokročilá artritída alebo artróza. Pravidelné používanie kĺbovej výživy sa odporúča u šteniat veľkých plemien v období rastu a u obrích plemien aj v dospelosti. Tiež pre psov s nadmerným zaťažením pohybového aparátu, starších psov, psov po úrazoch, operáciách, chronických a akútnych ochoreniach pohybového aparátu, krívaniach atď. Kĺbovú výživu je dôležité podávať u plemien s predispozíciami k rastu a genetickým defektom pohybového aparátu (luxácie, dysplázie, krívanie atď.).

Balenie Canvit Chondro Super 230 g a Canvit Immuno 100 g je kompletným riešením pre kĺby a podporu zdravia a imunity vášho psa a obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek s preukázaným účinkom na regeneráciu kĺbov, zdravie pohybového aparátu, imunitu a celkové zdravie. Chondroprotektíva v komplexe Canvit Chondro Super holistic posilňujú chrupavky, zvyšujú mechanickú odolnosť kĺbov, posilňujú väzy a šľachy a prispievajú k celkovému zlepšeniu pohyblivosti, zatiaľ čo imunostimulačný komplex Canvit Immuno intenzívne podporuje kondíciu, imunitu a zlepšuje celkové zdravie a vitalitu vášho psa.

CANVIT CHONDRO SUPER na liečbu, regeneráciu a účinné ukončenie bolesti kĺbov

Vysoko chutná a účinná kĺbová výživa so 100 % prírodnou príchuťou čerstvej pečene na podporu liečby, intenzívnej regenerácie a rýchleho zastavenia bolesti kĺbov:

 • pre šteňatá a mladé rastúce psy veľkých plemien (pre obrie plemená aj v dospelosti),
 • psi s nadmerným zaťažením pohybového aparátu (šport, tréning, lov),
 • starnúce psy a starší ľudia,
 • psi po zraneniach a operáciách,
 • pri chronických a akútnych ochoreniach pohybového aparátu (krívanie, dysplázia, luxácia, artróza, artritída a iné diagnózy).

Canvit Chondro Super 230 g je vhodný ako doplnok dennej liečby pre psov s diagnózou dysplázia bedrového kĺbu, luxácia kolennej čapice, pokročilá artritída alebo artróza. Vďaka vysokej chutnosti sú tablety ľahko prijímané ako pochúťka a nie je potrebné ich psovi pchať do hrdla alebo ich maskovať v krmive.

Vďaka jedinečnej kombinácii látok s preukázaným účinkom na regeneráciu kĺbov možno rýchlo pozorovať zmeny v pohybovom aparáte:

 • rýchla úľava od bolesti kĺbov,
 • výrazné posilnenie chrupavky,
 • zvýšenie pružnosti a mechanickej odolnosti kĺbov,
 • posilnenie väzov a šliach.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tableta na každých 20 kg hmotnosti psa. Chondro Super 230 g obsahuje 76 ochutených tabliet a pre psa s hmotnosťou 25 kg vydrží toto balenie minimálne 2 mesiace. Na dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča podávať kĺbovú výživu najmenej 8-12 týždňov. Pri chronických problémoch sa môže kĺbová výživa podávať priebežne. Vďaka svojej atraktívnej chuti sú tablety ľahko a spontánne prijímané ako pochúťka, a preto sú vhodné aj na dlhodobé každodenné podávanie.

 • Zloženie: glukozamín sulfát 16,7 %, chondroitín sulfát 6,8 %, MSM (metylsulfonylmetán) 5 %, kyselina hyalurónová 0,5 %, kyselina askorbová 0,5 %, laktóza, celulóza, stearan vápenatý, modifikovaný škrob.
 • Analytické zložky:Hrubý proteín 7,01 %, obsah tuku 2,07 %, vlhkosť 9,04 %, hrubá vláknina 5,50 %, hrubý popol 6,95 %.
 • Prídavné látky v 1 kg: Nutričné: vitamín E (α-tokoferol acetát) (3a700) (3a700) 3 500 mg, vitamín C (E300) 7 000 mg, biotín 100 mg, niacínamid (3a315) 1 500 mg, mangán (E5, chelát mangánu a n-hydrát aminokyselín) 260 mg, selén (3b8.11, organický selén zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 2 mg. Obsahuje antioxidanty.
 • Balenie: 230 g (približne 76 tbl)

 

CANVIT IMMUNO aktívny imunostimulátor pre psov na núdzové posilnenie imunity u šteniat, dospelých psov a seniorov v krízových situáciách:

 • na posilnenie imunity pri akútnych a chronických ochoreniach (infekcie, zápaly, rakovina a iné ochorenia),
 • na urýchlenie hojenia a zotavenia po zraneniach alebo operáciách,
 • na zvýšenie imunity v náročných situáciách (suka po pôrode, obdobie psieho kašľa, príchod šteňaťa do nového domova, prvé návštevy na cvičisku atď.),
 • na podporu tvorby protilátok a aktivácie imunitného systému počas očkovania, po podaní antibiotík a iných liekov,
 • na optimalizáciu tráviaceho a zažívacieho systému počas a po hnačkových ochoreniach,
 • na rýchle obnovenie vitality po nadmernom vyčerpaní (pracovné a športové psy, pôrod atď.),
 • zvyšuje chuť do jedla u psov s príznakmi nechutenstva (seniori, psi po operácii, psi s chronickými ochoreniami).

Canvit imuno obsahuje jedinečný komplex imunostimulačných účinných látok - kvasinky Saccharomyces cerevisiae ako hlavný zdroj β- 1,3/1,6 glukánov. Okrem aktivovaných beta-glukánov sú ďalšími imunostimulátormi prebiotiká MOS a komplex je obohatený o cenné vitamíny a mikroprvky.

Imunostimulant Canvit Immuno je ochutený 100 % čerstvou pečeňou, a preto má vysokú chutnosť. Psy ho radi jedia priamo z ruky ako pochúťku alebo primiešaný do bežnej dávky krmiva.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa Balenie Canvit Immuno 100 g obsahuje 100 ochutených tabliet a vystačí minimálne na 1 mesiac pre 15 kg psa. Imunostimulátor je určený na podanie v krízovej situácii, pri plánovaných zásahoch sa odporúča podať ho vopred (plánovaná operácia, gravidná sučka pred pôrodom, pes v nadmernom strese).

 • Zloženie: sušená laktóza, uhličitan vápenatý, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, bunkové steny kvasiniek Saccharomyces cerevisiae (zdroj β-1,3/1,6 β-glukánov) 2,5 %, manánové oligosacharidy 0,015 %.
 • Analytické zložky: hrubý proteín 7,7 %, obsah tuku 1 %, hrubá vláknina 5,1 %, hrubý popol 18 %.
 • Prídavné látky na 1 kg: Výživové látky: vitamín A (E672) 200 000 IU, vitamín E (ako α-tokoferol acetát) (3a700) 3 000 mg, vitamín B1 160 mg, vitamín B2 240 mg, vitamín B6 (3a831) 200 mg, vitamín B12 2 mg, biotín 100 mg, niacínamid (3a315) 850 mg, pantotenát vápenatý 480 mg, kyselina listová

(3a316) 30 mg, cholínchlorid (3a890) 19 000 mg, železo (E1, fumarát železitý) 400 mg, zinok (E6, oxid zinočnatý) 2 500 mg, zinok (E6, chelát zinku a n-hydrát aminokyselín) 1 250 mg, selén (3b8.11, organický selén zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,46 mg. Obsahuje antioxidanty.

Balenie: 100 g / 100 tbl (pre 10 kg psa, vystačí na 50 dní)

Canvit Immuno neobsahuje chemické príchute, umelé arómy, farbivá ani geneticky modifikované zložky.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť