MENU

Univerzálny čistič Frosch Eko 1l Ocot

Univerzálny čistiaci prostriedok pre použitie v celej domácnosti.

EAN: 4009175141729 ID: 29205

Cena: €2,97
Dostupnosť: Skladom (6ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 20.5.2024
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 7 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Univerzálny čistič Frosch Eko 1l Ocot

  • Novinka

Popis

Univerzálny čistiaci prostriedok pre použitie v celej domácnosti. Frosch predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodných látok. Účinne rozpúšťa vodný kameň, škvrny od vody, zvyšky mydla. Pohlcuje zápach. Vhodný na kúpeľne, WC a kuchyne. Ideálna kombinácia dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne šetrnosti k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodných látok.

Zloženie: Viac ako 5% neiónové povrcově aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky. Ďalšie zložky: kyselina octová a kyselina citrónová, farbivo v malej miere.

Značka Frosch získala v roku 2009 prestížnu nemeckú cenu za udržateľný rozvoj v hlavnej kategórii "Značka, ktorá najviac prispieva k udržateľnému rozvoju". Od svojho uvedenia na trh v roku 1986 sa stala "ekoprůkopníkem" v odvetví umývacích a čistiacich prostriedkov

1 - Účinné látky vychádzajúce z prírody, ktoré dotvárajú silný zelený vzorec na podčiarknutie pestujúcich a čistiacich vlastností
2 - Tenzidy, ktoré značka Frosch používa, sú rastlinného pôvodu s vysokým stupňom biodegradability.
3 - Výborná znášanlivosť pokožky dermatologicky testovaných receptúr. Minimalizované použitie jemných konzervačných prostriedkov a šetrných vybraných parfumačních zložiek alebo úplne bez parfumace.
4 - Neobsahuje škodlivé chemikálie ako fosfor, borat, formaldehyd, halogenorganické zlúčeniny, PVC.
5 - Nepatrné zaťaženie životného prostredia vďaka redukcii baliacich materiálov, ako aj možné ďalšie použitie recyklovaných a recyklovateľných materiálov.
6 - Rešpektuje život zvierat zodpovedným zaobchádzaním. V Iniciatíve o prírode a ochrane zvierat "Žaba chráni žaby" (orig. "Frosch schützt Frosch") je to zrejmé.
7 - Trvalá a energeticky úsporná produkcia vo výrobných závodoch a ktorých riadenie v oblasti životného prostredia je certifikované podľa EMAS, ISO 14.001 a A.I.S.E.
8 - Firma má vlastné zariadenia na úpravu vody, aby bolo možné vrátiť do odpadového obehu vyčistenú výrobnú vodu.
9 - Viac ako 20 rokov skúseností v rozvoji a produkcii čistiacich prostriedkov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediuRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

Doručenie až domov službou PPL len za 4,9 Euro!!!