MENU

Francodex Catnip sprej na stimuláciu mačiek, pre mačiatka 200ml

Sprej s mačacou mätou (obsahuje mačacinu) poskytuje vašej mačke zábavu a vzrušenie. Jednoducho ho nastriekajte na hračky vašej mačky, na záchodovú misu, na mačací strom, na prepravku pre mačky alebo na akékoľvek iné miesto, kde sa vaša mačka chce hrať a cítiť sa...

EAN: 3283021703205 ID: 13996

Cena: €8,19
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.11.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 17 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Vlastnosti: Sprej s mačacou mätou od Francodex Santé Animale (obsahuje mačacinu) poskytuje vašej mačke zábavu a vzrušenie. Jednoducho ho nastriekajte na hračky vašej mačky, na záchodovú misu, na mačací strom, na prepravku pre mačky alebo na akékoľvek iné miesto, kde sa vaša mačka chce hrať a cítiť sa pohodlne a uvoľnene.
Návod na použitie: Nastriekajte na hračky a iné predmety, aby ste stimulovali prirodzený inštinkt vašej mačky na hru, ako aj na akékoľvek miesto, kde chcete, aby sa váš domáci miláčik cítil ako doma.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a predložte etiketu výrobku.
Zloženie: VODA-Kvetová voda NEPETA CATARIA-Kvetová voda HAMELIS virginiana* *Pôvodné zložky pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť