MENU

Iams Cat Adult Salmon 2kg

IAMS for Vitality pre dospelé mačky s lososom je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré podporuje sedem znakov zdravej vitality a zabezpečuje zdravú kožu a lesklú srsť. Všetky živiny sú obsiahnuté v lahodnej...

EAN: 8710255150222 ID: 24193

Cena: €9,04
Dostupnosť: Skladom (5ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.12.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 19 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

IAMS for Vitality Adult Cat Food je 100 % kompletné a vyvážené krmivo s odborným zložením, ktoré si váš domáci miláčik zamiluje a bude mu chutiť. Naša nová a vylepšená receptúra pre dospelé mačky s lososom je založená na kvalitných živočíšnych bielkovinách starostlivo vybraných tak, aby podporovali sedem znakov zdravej vitality mačiek. Aby boli mačky zdravé, aktívne a plné energie, naše lahodné receptúry obsahujú až 88 % živočíšnych bielkovín (z celkového množstva bielkovín).

Naším záväzkom je ponúknuť mačkám špeciálne krmivo so skvelou chuťou, ktoré si váš domáci miláčik úplne zamiluje a ktoré podporuje všetkých sedem znakov zdravej vitality. Vďaka vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín v krmive IAMS budete môcť obdivovať zdravú kožu a lesklú srsť vášho domáceho miláčika. Naše prípravky sme vyvinuli tak, aby znižovali pH močového systému a udržiavali ho zdravý. Pripravte sa na to, že vaše zviera bude skákať a divoko pobehovať. Je to vďaka kvalitným bielkovinám a dôležitým minerálom, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé svaly a kĺby. Kombinácia antioxidantov s vitamínom E posilňuje imunitu, takže vaše zviera už nebude v ohrození, keď bude vonku. A keď ho počujete chrumkať naše granule s vyváženými minerálmi v každom súste, môžete si byť istí, že bude mať silné a zdravé zuby. Pri čistení mačacieho záchoda oceníte zdravé trávenie vďaka optimálnej kombinácii vlákniny, prebiotík a repnej drene. Navyše naše krmivo obsahuje sedem základných živín pre zdravé srdce, takže váš domáci miláčik vám nikdy neprestane prejavovať lásku.

Krmivo IAMS podporuje sedem znakov zdravej vitality, ktoré budete na svojom miláčikovi s radosťou vidieť každý deň.

Zloženie: sušené kuracie a morčacie mäso 41% (kuracie mäso 25%, prírodný zdroj taurínu), kukurica, bravčový tuk, losos (4,1%), ryža, sušená repná dužina (1.7%), kuracia šťava, fruktooligosacharidy (0,69%), chlorid draselný, rybí olej, sušené pivovarské kvasnice.

Nutričné zložky: Bielkoviny: 35%, tuky: 14%, omega-6 mastné kyseliny: 2.6%, omega-3 mastné kyseliny: 0,46%, hrubý popol: 7,2%, hrubá vláknina: 1,7%, vápnik: 1,4%, fosfor: 1,2%, horčík: 0,088%, taurín: 2000mg/kg.

Kŕmne dávky:
Nasledujúce hodnoty sú len orientačné. Upozorňujeme, že nasledujúce pokyny sú približné. Dávkovanie krmiva upravte tak, aby ste udržali ideálnu telesnú hmotnosť vašej mačky.
Hmotnosť mačky a množstvo krmiva v gramoch/deň.
DÁVKA NA DEN
2 kg 25-40 g
3 kg 40-60 g
4 kg 55-75 g
5 kg 70-95 g
6 kg 80-115 g
7 kg 95-135 g


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť