MENU

Výcvik psa kliker KAR 1ks

Používanie klikera je pohodlný a zábavný spôsob výcviku. Pomocou klikera naučíte psa neťahať na vodítku, povely sadni, ľahni, k nohe, aport atď.

EAN: 4016598470404 ID: 5661

Cena: €1,67
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 3 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Moderný výcvik psov. Rôzne farby. Výcvik psov ľahko a rýchlo! Kliker vášho psa zabaví, pes sa rýchlejšie učí a je nadšený, pretože kliker vám umožní odmeniť psa za jeho správanie.
S klikerom sa učíme zachytiť presný okamih, keď pes niečo robí správne, a snažíme sa ho dostať do situácie, aby vykonal požadovaný cvik tak, ako ho žiadame. Tréning je teda vždy zameraný na pozitívny zážitok a radosť z vykonávania cvičenia bez toho, aby vyvolával nadmerný stres.
Samotný kliker je pomôcka, ktorá nám umožňuje pomocou výrazného zvuku "CLICK" presne označiť správne správanie psa.
Pri tradičnom výcviku máme tendenciu označovať momenty, keď pes urobí chybu. Staviame ho do situácií, v ktorých pravdepodobne zlyhá, aby sme ho mohli "napraviť".
Odmena
Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali správnu odmenu, niečo veľmi chutné, ale malé. Veľmi úspešný bol britský pamlsok Care Let's Bite, ktorý sa krája na malé kúsky. Je to to isté, len sú už nakrájané na malé kúsky, takže ich môžete hneď použiť. Môžete tiež použiť kvalitné granule pre mačky.

Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť