MENU

NATURECA Dog protein mix 250g

Doplnkové krmivo pre psov

EAN: 7434627038093 ID: 30774

Cena: €5,62
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 20.1.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 12 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

DOG PROTEIN MIX

posilnenie organizmu - zdroj bielkovín - rekonvalescencia

DOG PROTEIN MIX 250 gr / doplnkové krmivo /

Na prípravu psa na intenzívny výkon, rozvoj svaloviny aj pre jeho rekonvalescenciu

Vyrobené len z vysokoakostných surovín určených pre psov

Veľmi vhodné aj pre rekonvalescenciu chorých psov

Stráviteľnosť bielkovín cez 85%

Účel použitia: Výživový doplnok krmiva pre psa. Proteínová zmes pre zvýšenie obsahu bielkovín v potrave. Pre ochranu a budovanie svalovej hmoty v tréningu psa, pre rekonvalescenciu po výkone alebo po vážnej chorobe alebo operácii, pri problémoch s príjmom potravy, pri celkovom oslabení psa.

100% prírodný produkt bez KONZERVANTOV, dochucovadiel A FARBÍV.

Charakteristika: Proteínová zmes je určená pre intenzívnu výživu zvierat. Ide o hydrolýzou upravené proteíny (skrátenie bielkovinových reťazcov pre vysokú stráviteľnosť) z prirodzených surovín - troch druhov rýb, morského krillu a hydinovej pečene. Hydrolyzované proteíny nespôsobujú alergie! Takto upravené proteíny majú veľmi vysokú stráviteľnosť v tele psa a nezaťažujú jeho tráviace ústrojenstvo pred alebo počas záťaže, napr. Vytrvalostným pretekom, rovnako tak pri chorobe, rekonvalescencii, ai.

Zdrojom energie pre psa sú hlavne tuk a bielkoviny. Nevie pre tvorbu energie využiť zložité cukry (sacharóza - repný cukor) ako človek. Pes pri práci získa najviac energie z tuku (cca 45%) a hneď po ňom z bielkovín (cca 35%). Zdroj energie z bielkovín je pritom veľmi dôležitý pre ochranu mäkkých svalových tkanív. Pri nízkom príjme energie z proteínov pri záťaží (cca pod 16%) majú psy preukázateľne viac zranenia, ako psy s vysokým príjmom bielkovín (cca nad 24%). Proteínová zmes má sypkú, veľmi jemnú štruktúru a svetlo šedo-hnedú farbu po surovinách. Vôňa je prirodzená zo surovín, veľmi intenzívne po rybách. Bez obsahu aróm, farbív a konzervantov!

Možnosti použitia: Pre všetky plemená a veľkosti dospelých a predovšetkým zdravých psov - bez poruchy činnosti obličiek a pečene, bez nadmerných alergií, cukrovky, epilepsie, kĺbových porúch, ai. Ako bolo vyššie uvedené tuk a proteíny sú hlavným zdrojom energie pre psa. Proteínový mix je teda možnosťou ako pripraviť psa na vysokú záťaž, prípadne i pre doplnenie energie a proteínov v priebehu dlhšie trvajúceho závodu či práce (dlhšie ako 90 minút) a pritom mu nezaťažiť zažívací trakt objemom potravy, ak je to nevhodné v danú dobu.

Dávkovanie: Pre osvalenia psa dávkujeme 1/2 odmerky (3g) stráviteľných proteínov na 1 kg psa v aktívnom tréningu. U psa o váhe 25-⁠30 kg kŕmeného mäsom pridajte 40 g proteínového mixu / deň. Pri veľmi intenzívnej záťaži, na prípravu na extrémne dlhodobý či silový výkon pridajte k mäsu 50 g / deň. U psov zvyknutých na vysokoenergetickou stravu je možné pridať ešte 10% navyše (nutné odskúšať znášanlivosť také dávky, kedy sa začne na nižšom množstvo proteínovej zmesi a postupne sa dávka zvyšuje). Pre výrazné svalstvo psa je potrebné pridávať proteíny aspoň 1-⁠2 mesiace spolu s tréningovou záťažou. Pre potrebu nadobudnutie sily pred preteky aspoň 2-⁠3 týždne pred štartom.

Zloženie: proteínový mix sypký

Zloženie zmesi: Slede proteín, sardinkovou proteín, Krlillový proteín, Pečeňový proteín, Lososový proteín

Analýza: bielkoviny 86%, hrubý tuk 6%, popol 4%, vláknina 0,6%, vlhkosť 8%

Vhodné ako doplnok stravy.

Balené v uzatváratelném sáčku so zipsom.

Expirácie a šarže viď obal. Skladovať v suchu a pri izbovej teplote. Krajina pôvodu EÚ.

Doplnkové krmivo pre psov. Nie je určené na ľudskú spotrebu.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť