MENU

Obojok pre psov Max&Molly Smart ID Unicorn XS

Obojok pre vášho domáceho miláčika

EAN: 4894512023055 ID: 36490

Cena: €13,41
Dostupnosť: Skladom (10ks)
v pondelok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 27 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Obojok pre psov Max&Molly Smart ID Unicorn XS

  • Akcia
  • Novinka

Popis

Naše originálne vybavenie GOTCHA! Obojky Smart ID sú dokonalým každodenným spoločníkom pre vás a vášho psa. S týmito kreatívnymi vzormi premeníte každý chodník na prehliadkovú dráhu a určite upútate pozornosť všetkých okolo. Naše obojky bodujú nielen svojím jedinečným dizajnom, ale nastavujú aj úplne nové meradlo bezpečnosti a pohodlia.

Každý z našich obojkov má svoj vlastný GOTCHA! tag s individuálnym QR kódom. V našom exkluzívnom a bezplatnom GOTCHA! V aplikácii Straty a nálezy si môžete vytvoriť profil svojho šteňaťa a mať istotu, že nálezca, ktorý značku naskenuje, dostane všetky potrebné informácie, aby vás rýchlo našiel. Navyše si v aplikácii môžete zobraziť GEO polohu nálezcov a rovno vyraziť.

Všetky goliere sú vyrobené z pevného polyesteru; bočná strana je potlačená jedinečnými vzormi a zadná strana je z mäkkého, rýchloschnúceho a pružného neoprénu. Vďaka výberu materiálov sú obojky veľmi ľahké a pre psa mimoriadne pohodlné. Majú tiež bezpečnostný krúžok, ktorý zabraňuje ich úniku pri nasadzovaní a vyzliekaní obojku. Veľkosť sa dá plynule nastaviť vďaka skĺznutiu.
S GOTCHA! Inteligentné identifikačné obojky vás dobre vybavia na ďalšie spoločné dobrodružstvo.

Veľkosti XS, S, M, L Podrobné informácie nájdete v našej tabuľke veľkostí. Materiál polyester, neoprén Návod na ošetrovanie Mierne pranie v práčke. Žiadne sušenie v bubnovej sušičke.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

Obojok pre psa
XS 1 cm x 22 - 35 cm
S 1,5 cm x 28 - 45 cm
M 2 cm x 34 - 55 cm
L 2,5 cm x 39 - 62 cm