MENU

Roboran H plv 250g

Vitamínovo-minerálny prípravok pre psy, mačky, králiky a kožušinové zvieratá.

EAN: 8595113000211 ID: 1798

Cena: €2,31
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.12.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 5 bonusových bodov


Popis

Vitamínovo-minerálny prípravok pre psy, mačky, králiky a kožušinové zvieratá. Okrem najdôležitejších vitamínov (vrátane vitamínu H ) a minerálov v optimálnom pomere obsahuje aj ochucujúce zložky. Výrazne ovplyvňuje kvalitu srsti a operenie.

Indikácia:

Preventívne na zlepšenie celkovej telesnej kondície, na korekciu gravidity a dosiahnutie silných vyrovnaných vrhov, na normálny rast, pigmentáciu a lesk srsti, na zlepšenie kvality srsti; terapeuticky pri celkových ochoreniach, hypovitaminóze, ochoreniach kože a srsti (vypadávanie srsti, kožné ekzémy), v rekonvalescencii. Ako dietetický prostriedok na pozitívne ovplyvnenie kvality srsti, najmä u kožušinových zvierat.

Metóda použitia:

V krmive, mlieku alebo čaji. Niektoré zvieratá môžu pri dlhodobom podávaní vykazovať zníženú ochotu prijímať prípravok. Po týždennom prerušení konzumácie ho zvieratá opäť s radosťou konzumujú.

Dávkovanie:

Preventívne týždenne, terapeuticky denne Veľký pes 2-3 čajové lyžičky 2-krát týždenne až 2 čajové lyžičky denne Stredný pes, líška 1-2 čajové lyžičky 2-krát týždenne až 1 čajová lyžička denne Malý pes, mačka 1/2-1 čajová lyžička 2-krát týždenne až 1/2 čajovej lyžičky denne 10 norníkov 1-3 čajové lyžičky denne 10 králikov 1-2 čajové lyžičky 2-krát 2-3 čajové lyžičky. Používa sa profylakticky na zlepšenie celkovej telesnej kondície pre správnu graviditu a dosiahnutie silných a vyrovnaných vrhov, na normálny rast, pigmentáciu a lesk srsti, na zlepšenie kvality srsti. Terapeuticky sa používa pri celkových ochoreniach, hypovitaminóze, kožných ochoreniach a v rekonvalescencii.