MENU

Royal canin Kom. X-Small Adult 1,5 kg

Royal Canin X-Small je superprémiové krmivo, ktoré sa špeciálne stará o psy malých plemien s hmotnosťou do 4 kg.

EAN: 3182550793728 ID: 1122

Cena: €14,48
Dostupnosť: Skladom (4ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 14.3.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 30 bonusových bodov

Royal canin Kom. X-Small Adult 1,5 kg

  • Akcia
  • zľava

Popis

Royal canin Kom. X-Small Adult

Royal Canin X-Small je superprémiové krmivo určené špeciálne pre psy malých plemien s hmotnosťou do 4 kg. Revolučné zloženie a konzistencia granúl poskytuje jedinečnú starostlivosť o chrup, s ktorou majú najmä malé plemená veľké problémy. Zloženie krmiva je založené na čistení zubov počas kŕmenia - vďaka špeciálnemu zloženiu a tvaru jemne obrusujú zuby, čím odstraňujú zubný povlak a zvyšky jedla a zabraňujú ich prilepeniu na zuby. Je to tiež samopodporná výživa, ktorá udrží vášho psa v skvelej kondícii a plného energie. Obsahuje komplex pre krásnu a zdravú srsť a kožu, silné zdravie močových ciest a vďaka vyváženému množstvu tukov zabraňuje nadváhe.

Zloženie:

Rýža, hydinové bielkoviny (sušené), kukurica, živočíšny tuk, kukuričné otruby, kukuričný glutén, živočíšne bielkoviny (hydrolyzované ), rastlinné bielkoviny, čakanková vláknina, minerálne látky, sójový olej, Psyllium (1 %), kvasnice, rybí tuk, frukto-oligosacharidy. L.I.P.: Vybrané, ľahko stráviteľné bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou
Nutričné prísady: vitamín A (22 200 IU/kg), vitamín D3 (1 000 IU/kg), železo (51 mg/kg), jód (5,2 mg/kg), meď (10 mg/kg), mangán (67 mg/kg), zinok (200 mg/kg), selén (0,09 mg/kg), trifosfát (3,5 g/kg), konzervačné látky, antioxidanty.


***Objednávky vytvorené do 14 hodiny doručujeme nasledujúci pracovný deň***