MENU

Spací vak 3v1 MINI pes,mačka č.25

Spací vak pre mačky, psy a iné domáce zvieratá. Vhodný na odpočinok a pohodlné ležanie vášho domáceho maznáčika. Môže sa používať ako posteľ, spací vak alebo ako prikrývka. Taška je vyrobená zo 100 % kvalitného rúna. K dispozícii v mnohých farebných kombináciách.

EAN: 8594176622477 ID: 15106

Cena: €10,08
Dostupnosť: Nie je skladom

Nákupom tohoto produktu získate 20 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Spací vak 3v1 de luxe je vhodný pre mačky, psy a iné domáce zvieratá. Oceníte ho nielen vtedy, ak máte doma väčšieho psa, ale je vhodný aj vtedy, keď sú vaši domáci miláčikovia zvyknutí odpočívať spolu. Je vyrobená zo 100 % rúna, vďaka čomu je príjemne mäkká a hebká na dotyk. Určite sa o tom presvedčíte sami jediným dotykom. Vaši domáci miláčikovia si ho zamilujú už po prvom vyskúšaní. Jedinečná mäkkosť je neodolateľná. Okrem toho sa dokáže aj dokonale zahriať.

Spací vak ponúka 3 rôzne možnosti odpočinku. Vo svojej základnej podobe je skvelým úkrytom pred vonkajším svetom. Jednoducho ho zrolujte a pripravte si oválne lôžko s otvorenými okrajmi, ktoré poskytne vašej zvieracej bande dostatok miesta pre každého a kde sa budú túliť ako v páperovej prikrývke. Ak však vaši štvornohí priatelia uprednostňujú otvorený priestor a radi sa počas odpočinku kotúľajú alebo "cestujú" rôznymi spôsobmi, v okamihu premeníte spací vak na priestrannú deku, ktorú neobmedzujú žiadne okraje.

Všetky varianty ponúkajú vašim domácim miláčikom jedinečné pohodlie a mäkkosť. Spací vak 3 v 1 je stohovateľný a skvelý ako cestovná posteľ, navyše ho môžete v prípade potreby vyprať v práčke.

Veľkosť spacieho vaku - dĺžka 38 cm a šírka 40 cm.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť