MENU

Specific CPW Puppy All Breeds 6x300gr konzerva pes

Kompletné vlhké krmivo pre šteňatá, gravidné a dojčiace suky.

EAN: 5701170120684 ID: 7379

Cena: €22,85
Dostupnosť: Skladom (9ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 31.10.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 48 bonusových bodov


Popis

Špecifická konzerva CPW Puppy pre všetky plemená 6x300gr

Kompletné vlhké krmivo pre šteňatá, gravidné a dojčiace suky.

Indikácie
Rastúce šteňatá.
Tehotné a dojčiace suky všetkých plemien.
Anorexia.
Zotavenie.

Vlastnosti a charakteristiky krmiva
Zvýšená energetická hodnota, vyšší obsah bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, ktoré zodpovedajú potrebám rastúcich šteniat a podporujú správny vývoj ich kostry.
DHA je nenasýtená omega-3 mastná kyselina, ktorá podporuje vývoj mozgu a zraku.
EPA a DHA sú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti.
Obsahuje β-1,3/1,6 - kvasinkové glukány, ktoré sa dokážu viazať na receptory bielych krviniek, čím ovplyvňujú imunitný systém a podporujú obranyschopnosť organizmu.

Ďalšie informácie
Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá malých a stredných plemien. Krmivo SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds sa môže podávať od odstavu (5.-6. týždeň života) až do doby, kým šteňa nedosiahne 80 % telesnej hmotnosti dospelého jedinca. Potom sa odporúča postupne prejsť na CXD-S Adult Small Breed/CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds.

Počas gravidity a laktácie sa zvyšujú energetické a nutričné požiadavky suky. Z tohto dôvodu je krmivo SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds vhodné aj pre gravidné a dojčiace suky všetkých plemien.

Je veľmi dôležité pravidelne monitorovať rast šteniat, aby sa predišlo ich prekrmovaniu.

Potreba energie a živín môže byť zvýšená aj počas zotavovania po operácii, úraze a anorexii. CPW Puppy All Breeds je veľmi vhodným krmivom v období zvýšených energetických nárokov.

Šteňatá veľkých a obrích plemien by nemali byť kŕmené len CPW Puppy All Breeds. Pre šteňatá veľkých a obrích plemien odporúčame krmivo SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed, pretože má nižší obsah energie a vápnika.

Zloženie

Bravčové mäso, kuracie mäso, kukurica, vajcia, slnečnicový olej, ryža, minerálne látky, celulózový prášok, rybí tuk, psyllium, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6 - glukánov).Neobsahuje syntetické antioxidanty, syntetické farbivá ani arómy