MENU

Specific CRW Weight Reduction 6x300gr konzerva pes

Indikácie Obezita.

EAN: 5701170120738 ID: 2338

Cena: €19,20
Dostupnosť: Skladom (16ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 29.1.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 40 bonusových bodov


Popis

Špecifické zníženie hmotnosti CRW 6x300gr konzervy pre psov

Indikácie
Obezita.
Diabetes mellitus.
Kolitída, chronická hnačka, zápcha
Hyperlipidémia.

Vlastnosti a charakteristiky potravín
Nízky obsah tuku a zvýšený obsah vlákniny v potravinách znižuje ich energetickú hustotu. To umožňuje majiteľovi podávať dostatočne objemnú dávku krmiva, ktorá uspokojí apetít psa aj počas chudnutia.
L-karnitín prenáša mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spaľovanie tukov a chráni svalovú hmotu.
Vysoký obsah bielkovín zabezpečuje udržanie svalovej hmoty a zasýti hlad.
CRD-1: Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) pomáhajú udržiavať zdravé kĺbové chrupavky a pohyblivosť kĺbov u obéznych psov. Omega-3 mastné kyseliny majú priaznivý vplyv aj na kvalitu a zdravie kože a srsti.
CRD-1: Obilniny so zníženým glykemickým indexom (celozrnné pšeničné a ovsené), vysoký obsah vlákniny a chrómu pomáhajú zmierniť postprandiálnu hyperglykémiu.
CRW-1: Vysoký obsah komplexných sacharidov a vlákniny podporuje postupné uvoľňovanie energie zo stravy. Diéta je preto veľmi vhodná pre diabetických pacientov.

Doplňujúce informácie
Úspech programu redukcie hmotnosti závisí od motivácie majiteľa a kŕmenia len diétou SPECIFIC™ CRD-1/CRW Weight Reduction. * Ak chcú majitelia odmeniť psa, ktorý drží redukčnú diétu alebo má cukrovku, mali by ako pochúťku použiť SPECIFIC™ Healthy Treats. Aby sa zabránilo vzniku nadváhy, odporúča sa znížiť dennú dávku potravy v závislosti od množstva podávaných pochúťok.
Pri cukrovke sa zvyčajne odporúča rozdeliť dennú dávku potravy na dve jedlá. Dĺžka podávania sa individuálne riadi podľa aktivity inzulínu.
Vďaka zvýšenému obsahu vo vode rozpustnej a nerozpustnej vlákniny je SPECIFIC™ CRD-1/CRW-1 Weight Reduction vhodnou diétou na liečbu a prevenciu niektorých foriem hnačkových ochorení, porúch motility tráviaceho traktu, kolitídy a zápchy.
Znížený obsah tuku v diéte SPECIFIC™ CRD-1/CRW Weight Reduction je užitočný aj pri liečbe hyperlipidémie.
Keďže sa diéta SPECIFIC™ CRD-1/CRW Weight Reduction podáva v relatívne malých dávkach, obsah minerálov a vitamínov rozpustných v tukoch sa mierne zvýšil.

Keď pes dosiahne požadovanú hmotnosť, odporúča sa prejsť na krmivo SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control.

Kontraindikácie
Šteňatá, gravidné a dojčiace suky.

Zloženie
Pšenica, rybia múčka, celulózový prášok, kukuričný proteín, ovos, kvasnice, hydrolyzovaný bravčový proteín, repná dužina, zemiakový proteín, minerálne látky, semená psyllia, vitamíny a stopové prvky, metionín, L-karnitín. Antioxidanty: prísady schválené EK: BHA, BHT a propylgalát.


Neobsahuje syntetické arómy a farbivá.

Denná kŕmna dávka
Individuálna denná kŕmna dávka závisí od mnohých faktorov, ako sú: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobie, aktivita atď.Preto sa odporúča priebežne sledovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a upravovať kŕmnu dávku podľa individuálnych požiadaviek a potrieb psa.

Počas redukcie hmotnosti sa odporúča podávať len 60 % kŕmnej dávky SPECIFIC™ CRD-1/CRW Weight Reduction. Ak nie je možné začať so znižovaním hmotnosti, denná dávka sa musí ďalej znížiť.