MENU

Specific CXW Adult All Breeds 6x300g pes

Krmivo pre rastúce šteňatá

EAN: 5701170120691 ID: 7366

Cena: €22,36
Dostupnosť: Skladom (5ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 3.4.2026
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 47 bonusových bodov


Popis

Špecifické CXW pre dospelých psov všetkých plemien 6x300g

Indikácie
Rastúce šteňatá.
Tehotné a dojčiace samice všetkých plemien.
Anorexia.
Zotavenie.


Špecifické CXW pre dospelých psov všetkých plemien 6x300g

Vlastnosti a charakteristiky krmiva
Zvýšené množstvo energie, vyšší obsah bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré spĺňajú potreby rastúcich šteniat a podporujú správny vývoj kostry.

DHA je nenasýtená omega-3 mastná kyselina, ktorá podporuje vývoj mozgu a zraku.

EPA a DHA sú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti.

Obsahuje β-1,3/1,6 - kvasinkové glukány, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať obranyschopnosť organizmu.

Ďalšie informácie
Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá malých a stredných plemien. Krmivo SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds sa môže podávať od odstavu (5.-6. týždeň života) až do doby, kým šteňa nedosiahne 80 % telesnej hmotnosti dospelého jedinca. Potom sa odporúča postupne prejsť na CXD-S Adult Small Breed/CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds.

Počas gravidity a laktácie sa zvyšujú energetické a nutričné požiadavky suky. Z tohto dôvodu je krmivo SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds vhodné aj pre gravidné a dojčiace suky všetkých plemien.

Je veľmi dôležité pravidelne monitorovať rast šteniat, aby sa predišlo ich prekrmovaniu.

Potreba energie a živín môže byť zvýšená aj počas zotavovania po operácii, úraze a anorexii. CPW Puppy All Breeds je veľmi vhodným krmivom v období zvýšených energetických nárokov.

Šteňatá veľkých a obrích plemien by nemali byť kŕmené len CPW Puppy All Breeds. Pre šteňatá veľkých a obrích plemien odporúčame krmivo SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed, pretože má nižší obsah energie a vápnika.

Zloženie

Bravčové mäso, kuracie mäso, kukurica, vajcia, slnečnicový olej, ryža, minerálne látky, celulózový prášok, rybí tuk, psyllium, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6 - glukánov).Neobsahuje syntetické antioxidanty, syntetické farbivá ani arómy