MENU

TRM pre mačky Furinaid Plus 200ml

Doplnkové krmivo vhodné pre mačky s mačacie idiopatickou cystitídou. Mačacie idiopatická cystitída (FIC) je najčastejšie zo všetkých FLUTD ochorení predstavujúce 65% postihnutých mačiek.

ID: 27029

Cena: €29,79
Dostupnosť: Nie je skladom
Dátum expirácie: 31.12.2020

Nákupom tohoto produktu získate 67 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Mačacie idiopatická cystitída (FIC) je najčastejšie zo všetkých FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease) ochorenia predstavujú 65% postihnutých mačiek.
FIC je výsledkom mnohých interakcií medzi jednotlivými systémami organizmu, chovateľskými postupmi a prostredím v ktorom sa mačka pohybuje. FIC je charakterizovaná príznaky zápalu močového mechúra, bez toho by bol dôkaz o bakteriálnym pôvode. Diagnostické nálezy zahŕňajú uroteliální ulcerácie so zápalom a fibrózou. FIC sa vyskytuje rovnomerne u oboch pohlaví.

FURINAID PLUS je doplnkové krmivo pre mačky obsahujúce N-Acetyl Glucosamine a L-Tryptophan. Všetko je spojené v tekutú a chutnú suspenziu s mäsovou príchuťou. N-Acetyl glukosamín je derivát glukózy predstavujúce základný stavebný jednotku glykozaminoglykánov (GAG), ktorá lemuje a vystiela močový mechúr. L-Tryptophan je esenciálna (nepostrádateľná) aminokyselina ktorej najdôležitejším derivátom je serotonín a melanín. Serotonín má pozitívny vplyv na duševný stav zvieraťa a melatonín má veľký vplyv na reguláciu biorytmu zvieraťa.

Každodenným podávaním lieku podporíte glykozaminoglykanovej bariéru močového mechúra, dosiahnete kvalitnej regenerácie buniek a zaistíte správnu nervovú funkciu močového mechúra.

ZLOŽENIE
Látka Množstvo na 100 ml roztoku
N-Acetyl glukosamín 6,25 g
L-Tryptophan 8,00 g
DÁVKOVANIE
Časový interval Dávka
prvých 14 dní 6 ml denne
následne pre údržbu 4 ml denne

Prípravok dobre premiešajte s krmivom. Kŕmte každú mačku oddelene.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť