MENU

Hurtta Life Savior ECO 10-20kg plávacia vesta koralová kamera

Life Savior je nová generácia záchranných viest pre psov.

EAN: 6410329340116 ID: 30536

Cena: €85,51
Dostupnosť: Skladom (12ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 176 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Plavecká vesta Hurtta Life Savior je ideálnym pomocníkom pri plávaní, záchrane života, rehabilitácii, plavbe loďou, love a podobných aktivitách!
  • Life Savior zaistí bezpečnosť vďaka nastaviteľným popruhom, ultraľahkým plavákom, pevným rukovätiam a najmä dokonalému prispôsobeniu. Dokonale objíma psa, čo má na neho antistresový účinok, ale zároveň ho nijako neobmedzuje a je pohodlná. V náhlych situáciách môžete psa ľahko zachytiť pomocou robustnej rukoväte a pomôcť mu dostať sa do bezpečia.
  • Materiál Houndex je nepremokavý, priedušný a rýchloschnúci.
  • Vychutnajte si spoločné chvíle so svojím psom aj v noci. Vesta je vybavená reflexnými prvkami 3M, takže vám nič nebráni napríklad pri spoločnom nočnom rybolove. Nie je potrebné nosiť ďalšie príslušenstvo, vodítko sa jednoducho pripne na krúžok, ktorým je vesta vybavená.
  • Integrovaná menovka zjednodušuje identifikáciu psa v prípade, že sa zatúla.
  • Vesta má dvojité šitie, ultraľahkú konštrukciu, dá sa prať pri 40 °C a bola schválená Fínskym inštitútom pre ochranu zdravia pri práci. Vysokokvalitná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a bezpečnosť, navyše atraktívny dizajn určite ocenia aj ostatní vodáci.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť