MENU

Acidomide E exoti 500ml

Prevencia šírenia patogénnych baktérií, plesní a kokcídií

EAN: 8592499130136 ID: 9433

Cena: €4,81
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.9.2028
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 10 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

ACIDOMID® je špičkový produkt modernej koncepcie, ktorý nielenže pôsobí proti množeniu patogénnych baktérií, ale veľmi dobre potláča aj vývoj a množenie vnútrobunkových parazitov, ako sú kokcídie.
ACIDOMID® však nie je liek, ani neobsahuje kokcidiostatiká, a preto nezanecháva rezíduá v tele. Takisto nemá žiadnu lehotu na odstúpenie od zmluvy. ACIDOMID® obsahuje úplne všetky organické kyseliny dôležité pre trávenie a zažívanie. Organické kyseliny okysľujú napájaciu vodu a zároveň ju účinne konzervujú a stabilizujú. Nežiaduci rast patogénnych baktérií a húb v napájacej vode, kŕmidlách a rozvodoch napájacej vody sa tak výrazne znižuje. Organické kyseliny sú ľahko stráviteľné a môžu sa v tele využívať ako zdroj energie. Organické kyseliny tiež znižujú tráviace ťažkosti a zlepšujú stráviteľnosť bielkovín. ACIDOMID® vďaka svojim prírodným látkam znižuje množenie vnútrobunkových parazitov, ako sú kokcídie. Na dosiahnutie maximálneho účinku je však potrebné ho pravidelne pridávať do napájacej vody pri každej jej výmene.
ACIDOMID® je jediný produkt svojho druhu na trhu, ktorý obsahuje vyvážený pomer elektrolytov na podporu účinnosti jednotlivých účinných látok v produkte. Elektrolyty urýchľujú a zlepšujú prechod účinných látok cez bunkovú membránu do vnútra bunky. Zloženie: minerálne látky, elektrolyty organické kyseliny (mravčia, propiónová, mliečna, octová, citrónová a iné) výťažky vitamínu C prírodného pôvodu upravená pitná voda Kŕmny návod: podávajte v množstve 10 ml na 1 liter kŕmnej vody počas celého roka. Na začiatku podávania sa odporúča polovičná dávka (0,5 %, t. j. 5 ml na 1 liter pitnej vody) počas prvých 2-3 dní. Prípravok sa môže kombinovať a podávať spolu s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre určitú kategóriu zvierat. Zoznam týchto výrobkov nájdete nižšie na tejto stránke, avšak od každého výrobku je uvedené len jedno balenie. Ďalšie balíky nájdete v príslušnej kategórii produktov.
Skladovanie: Skladujte v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení spotrebujte postupne, výrobok neskladujte dlhší čas. Mikroskopické pevné častice a mierny sediment sú spôsobené prírodným obsahom a nie sú na škodu výrobku.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť