MENU

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken 6kg

Hypoalergenní kompletní granule pro pro mladé psy (3–12 měsíců) malých plemen (1–10 kg) s?kuřecím masem a rýží, které obsahují 85 % bílkovin živočišného původu. Receptura je zaměřena na péči o zdravou kůži a na podporu imunity.

EAN: 8594062086468 ID: 28322

Cena: €21,95
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
vo štvrtok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 17.11.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 49 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken 6kg

  • Akcia
  • Novinka
  • + malé balenie zadarmo

Popis

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken sú hypoalergénne granule pre mladých psov (3-12 mesiacov) malých plemien (1-10 kg) s obsahom kvalitných kuracích bielkovín, ktoré podporia ich správny vývoj. Granule sú ľahko stráviteľné a s nízkym obsahom obilnín - iba s ryžou. Receptúra ​​je zostavená ako monoproteinová - iba jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Zloženie sme obohatili o? Prebiotiká, ktoré podporujú správnu funkciu zažívacieho ústrojenstva. Vďaka vyváženému mixu vitamínov a chelátových minerálov je zaručená tá najlepšia starostlivosť o vývoj psa a o jeho celkovú imunitu. O správny rast je postarané tiež vďaka vysokej nutričnej hodnote, ktorá je zaistená podielom bielkovín živočíšneho pôvodu vo výške 85% z celkového obsahu bielkovín. Olej z lososa potom navyše pomáha starať o kožu a žiarivú srsť.

Funkcia hlavných aditív

lososový olej - zdroj nenasýtených mastných kyselín omega-3 (EPA, DHA) potrebných pre podporu fyziologické funkcie kože a srsti a ich kvality. Majú tiež protizápalový účinok.

vitamíny a chelátové minerály (vysoko využiteľná organická forma minerálov) - pre správnu funkciu organizmu, prevenciu ochorení a posilnenie imunitného systému.

frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy (FOS, MOS) sú prebiotiká podporujúce črevnú mikroflóru, správnu funkciu tráviaceho traktu a posilňujúce imunitný systém. β-glukány stimulujú a podporujú imunitný systém. Lactobacillus acidophilus (inaktivovaný) - funguje ako paraprobiotikum a má pozitívny vplyv na imunitný systém.

Zloženie: kuracie bielkoviny (45%), ryža (20%), hydinový tuk (13%, konzervované tokoferoly), pivovarská ryža (7%), hydrolyzované hydinové bielkoviny (5%), sušená jablčná dužina (3%), kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň (2%), lososový olej (2%), prebiotiká (mannán-oligosacharidy 150 mg / kg, β-glukány 120 mg / kg, frukto-oligosacharidy 100 mg / kg), sušený rozmarín a tymián (250 mg / kg), Yucca schidigera (100 mg / kg), Lactobacillus acidophilus HA - 122 inaktivovaný (15 × 109 buniek / kg).

 

  •  

     Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť